Halv provisjon i Juli måned!

103 635
48 145
252 376
617 316

NORSTAMPS kategorier:

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/50000/50204.jpg1259 .**. H-par 5,50 kr Turist III sterkt feilskåret postfrikr 400,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/50000/50205.jpg1259 .**. H-par 5,50 kr Turist III sterkt feilskåret postfrikr 400,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/84000/84319.jpg350. 1 kr Haakon med variant -Fargeflekk på pannen- lettstplkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/88000/88310.jpg100. 10 øre med platefeil -Flekk i ovalen- på klipp lettstplkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/97000/97475.jpg118. 5 øre Posthorn med platefeil: Manglende punktum etter Fkr 30,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106356.jpg992. Variant: Sterkt forskjøvet perforering ned. Lettstpl.kr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106363.jpg992. Variant: Sterkt forskjøvet perforering ned. På klipp lekr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/106000/106364.jpg902. Variant: Forskjøvet perforering ned slik at årstall viskr 350,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/108000/108819.jpg336. Platefeil: Svak venstre ramme. Lettstplkr 30,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117177.jpg350v2. Variant: Fargeflekk under høyre øye. Lettstplkr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117186.jpg350v1. Variant: Due under KRONE. Par lettstpl GYLkr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/117000/117187.jpg350v2. Variant: Fargeflekk under høyre øye. Lettstplkr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/123000/123851.jpg1285. 20 øre Posthorn sentrert kraftig venstre. På klipp letkr 250,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/124000/124087.jpg1285. 20 øre Posthorn sentrert kraftig venstre. På klipp letkr 250,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/124000/124088.jpg992. Par 2.50 kr sentret så skjevt ned at deler av merket vikr 800,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/127000/127156.jpg116v1. Variant: Gråblå fargeflekk i 0 i 20. Lettstpl. Sent okr 75,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150979.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Stp HAREID 6.10.81.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150980.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Omvendt stp TORJULVÅGEN 24-02-82.kr 20,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150982.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150983.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150984.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150985.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150986.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150987.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150988.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150989.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150990.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150991.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lettstemplet.kr 15,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150993.jpg891, variant 1, 2. Begge lettstp.kr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150995.jpg891, variant 1, 2. Begge lettstp.kr 25,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/150000/150996.jpg891, variant 1 - 4 koøyne. Lot 10 stk stemplet.kr 75,000

Varianter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/155000/155804.jpg470. Par Kr. 1.50 Olav hvor det venstre merket mangler en stkr 500,000

Generert: 12.07.2020 15:03:22