130 414
48 584
258 411
669 267

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B26042021ID109821F1NPXSMTNSLHVM.JPG1943 Böhmen Mähren rekommandert Mi 89(x2)+94(5)kr 130,00115.05.2021 15:38:00
S
Berlin stemplet
B12042021ID109821F1OREQEQECLAQE.JPGBerlin 1950 Michel 71 / AFA 71 Marshallplanenkr 75,00110.05.2021 17:05:21
S
Krigspost & Feltpost
B08042021ID109821F1WEIJJBBEBRGQ.JPGFeltpost 1942 Kristiansand Farsund Heeresunterkunftverwkr 500,00012.05.2021 16:21:21

S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1QVKOJXPXLKGZ.JPGDDR 1950 Michel 249  Nyekr 40,00019.05.2021 18:24:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1PMQIRJFJLNOC.JPGDDR 1950 Michel 254a President Wilhelm Pieck Nyekr 16,00019.05.2021 18:23:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1CDTWXPNLGDUK.JPGDDR 1950 Michel 253 President Wilhelm Pieck Nyekr 15,00019.05.2021 18:11:00
S
DDR postfrisk & ustemplet
B07052021ID109821F1XIDCUQIEMCTQ.JPGDDR 1950 Michel 252 President Wilhelm Pieck Nyekr 12,00019.05.2021 17:59:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1NMQJKPGBAYSC.JPGDDR 1950 Michel 251 President Wilhelm Pieck Nyekr 4,00019.05.2021 17:57:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1SBGRCNMFXXPC.JPGDDR 1950 Michel 257 Johann Sebastian Bach Nyekr 10,00019.05.2021 17:56:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1LOTULJHUDNKZ.JPGDDR 1950 Michel 258 Johann Sebastian Bach Nyekr 20,00019.05.2021 17:49:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1CMQMMBVMEGUC.JPGDDR 1949 Michel 245 Frimerkets dag Nyekr 20,00019.05.2021 17:48:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1EEPOQJSMIGIX.JPGDDR 1950 Michel 247 Wintersportsmeisterschaften Nyekr 20,00019.05.2021 17:42:00
S
DDR postfrisk & ustemplet
B07052021ID109821F1CENZUMFDVKVN.JPGDDR 1949 Michel 242 - første frimerke fra DDR Nyekr 25,00019.05.2021 17:41:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1KJJHKFTNJMMY.JPGDDR 1949 Michel 242 - første frimerke fra DDR Nyekr 37,00019.05.2021 17:39:00
S
DDR stemplet
B07052021ID109821F1MUCZPQWPYIZG.JPGDDR 1949 Michel 243 Nyekr 35,00019.05.2021 17:29:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1WPQIQOFPWNIG.JPGTysk kolonipost Øst-Afrika 1901 Michel 11 Nyekr 3,00014.05.2021 13:02:00
S
Øvrig Tyskland
B15012021ID109821F1YMJZCRMWWHBM.JPGHelsak Bayern 1880 stpl. Oberstaufen P14 Nyekr 25,00018.05.2021 13:02:00
S
Sogn og Fjordane
B23012021ID109821F1KNOPOMIRTXHB.JPGBalholm Balestrand småformat Utstyrsmagasinet Nyekr 50,00018.05.2021 13:02:00
S
Sogn og Fjordane
B21022021ID109821F1SIWKWJLALOEC.JPGBalholm Sogn ubrukt Widerøe storformat Nyekr 50,00018.05.2021 13:02:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1BWJHFLVPDENJ.JPGTysk kolonipost Øst-Afrika 1901 Michel 14 Nyekr 9,00018.05.2021 13:01:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1PFKIPMYSQCGU.JPGTysk kolonipost Øst-Afrika 1901 Michel 12 Nyekr 4,00018.05.2021 13:01:00
S
Hordaland
B10032021ID109821F1OBADKUERXWZF.JPGBrudefærd i Hardanger stpl. Nes i Hedmark 1913  Nyekr 50,00018.05.2021 13:01:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1OOXFUOTFLVNL.JPGTysk kolonipost Sørvest-Afrika 1901 Michel 21 Nyekr 75,00019.05.2021 12:58:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1VJHOIGDDUMKG.JPGTysk kolonipost Sørvest-Afrika 1901 lot 9 merker Nyekr 55,00019.05.2021 12:58:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1BTFLZKYLJHSJ.JPGTysk kolonipost Sørvest-Afrika 1906 Michel 27 postfrisk Nyekr 3,00018.05.2021 12:58:00
S
Tyskland: Kolonier
B24042021ID109821F1JXLNGIMEGTYM.JPGTysk kolonipost Sørvest-Afrika 1906 Michel 26 Nyekr 3,00018.05.2021 12:58:00
S
Oppland
B20022021ID109821F1WKVWLTZGHTUN.JPGSkreia Toten A/L Norsk Fruktmat småformat 1930-tall Nyekr 70,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B14042021ID109821F1YSFSDYMMOWGQ.JPGReich Michel 43b prøvet Zenker Nyekr 9,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B14042021ID109821F1XWOGVVPPLJRW.JPGReich Michel 42c stpl. Hamburg 1889  Nyekr 4,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B13042021ID109821F1HAPWMJRMORPK.JPGReich Michel 42b stpl. Ziegenrueck prøvet Zenker Nyekr 7,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B13042021ID109821F1UCKPDXSDHRCP.JPGReich Michel 42a stpl. Breslau prøvet Zenker Nyekr 4,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B13042021ID109821F1BSNBLIQFQYIP.JPGReich Michel 42a på klipp stpl. Hamburg prøvet Zenker Nyekr 6,00018.05.2021 12:55:00
S
Deutsches Reich stemplet
B17022021ID109821F1TPPLCSKVVVWF.JPGReich Michel 5 / AFA 5 Nyekr 45,00019.05.2021 12:54:00
S
Deutsches Reich stemplet
B17022021ID109821F1XIAUJULAKWTN.JPGReich Michel 1 / AFA 1 stemplet prøvet Nyekr 135,00014.05.2021 12:54:00
S
Deutsches Reich stemplet
B17022021ID109821F1HVPLYJSMJDTN.JPGReich Michel 4 / AFA 4 Nyekr 18,00019.05.2021 12:54:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1OVDCQWKGGUUC.JPGThurn & Taxis Michel 54 / AFA 54 ustemplet Nyekr 5,00120.05.2021 16:39:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1OGROXSVIBGOL.JPGThurn & Taxis Michel 53 / AFA 53 postfrisk Nyekr 5,00120.05.2021 16:39:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1AYKPXEWYTGNU.JPGThurn & Taxis Michel 52 / AFA 52 postfrisk Nyekr 5,00120.05.2021 16:38:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1YGZLTPVKPJDD.JPGThurn & Taxis Michel 51 / AFA 51 postfrisk Nyekr 5,00120.05.2021 16:37:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1GLFJHDCHFOJX.JPGThurn & Taxis Michel 50 / AFA 50 stemplet Nyekr 350,00020.05.2021 16:35:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1WCOLMKUMGNFD.JPGThurn & Taxis Michel 49 / AFA 49 postfrisk Nyekr 5,00120.05.2021 16:34:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1XYGKOGWOFCKZ.JPGThurn & Taxis Michel 48 / AFA 48 postfrisk Nyekr 5,00120.05.2021 16:34:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1WEGNUSCDFGOP.JPGThurn & Taxis Michel 47 / AFA 47 postfrisk Nyekr 6,00120.05.2021 16:33:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1JKQDTRLYPDLI.JPGThurn & Taxis Michel 46 / AFA 46 postfrisk Nyekr 6,00120.05.2021 16:33:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1MPJFWFMKZBLX.JPGThurn & Taxis Michel 45 / AFA 45 postfrisk Nyekr 6,00120.05.2021 16:28:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1WGUTNEXXULQF.JPGThurn & Taxis Michel 44 / AFA 44 ustemplet Nyekr 5,00020.05.2021 16:27:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1MEUIZELRJCBD.JPGThurn & Taxis Michel 43 / AFA 43 postfrisk Nyekr 4,00020.05.2021 16:26:00
S
Thurn & Taxis
B06052021ID109821F1OLGBSNQESMDY.JPGThurn & Taxis Michel 42 / AFA 42 stemplet Nyekr 18,00020.05.2021 16:18:00
S
Nordland
B24042021ID109821F1GCRBECNYZUYF.JPGMalmkaien, Narvik. småformat Narviks boghandel Nyekr 85,00018.05.2021 14:45:00
S
Idrett
B10012021ID109821F1FQOKTZRUMGUF.JPGLillehammer OL 1994 Storgata 84. Bygninger nr 5 av 8 Nyekr 10,00118.05.2021 14:45:00