126 673
43 228
264 353
674 552

Pro-shop

Kambostamps
Frimerker fra alle verdens hjørner

Sverige postfrisk & ustemplet
B10012021ID109168F1BVTHTDPBVYMR.JPGSverige 1919 - Facit 73 - 4stripe - **kr 10,00020.01.2021 17:29:00
Bypost
B10012021ID109168F1RKOSDELUUPWF.JPGNorge - Arendals bypost 2 stkkr 20,00020.01.2021 17:27:00
Bypost
B10012021ID109168F1TKVBITXQLWIE.JPGNorge - Namsos bypost 2 stkkr 20,00020.01.2021 17:25:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10012021ID109168F1UDDTKWLERALK.JPGNorge - Specimen - Frimerkets dag 1984kr 10,00020.01.2021 17:23:00
Diverse
B10012021ID109168F1TEHRTMSKTETG.JPGNorge 3 stk røde kors mærkater. defekterkr 10,00020.01.2021 17:19:00
Nordland M-Å
B10012021ID109168F1WJVDVBLPWXDU.JPGNorge 1965 - Nk 567 Europa - 9stk div stempel - ʘkr 10,00020.01.2021 17:17:00
Nordland M-Å
B10012021ID109168F1YDTALNLNPFYJ.JPGNorge Svolvær 4XI83(88?) på klippkr 10,00020.01.2021 17:15:00
Øvrig Norge prakt & lux
B10012021ID109168F1UBQGXMGYMYJE.JPGNorge 1984 - Specimen NK 960 - BRUKT! (2011)kr 10,00020.01.2021 17:13:00
Øvrig Norge prakt & lux
B10012021ID109168F1CJJHMWSRXVJH.JPGNorge moderne 4 stk LUX, Oslo, Vika, Norstamps, Moelvkr 10,00120.01.2021 17:11:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B10012021ID109168F1CVJSPAUYNNVH.JPGNorge 1935 - Nansen - NK 193 Oslo + NK 196 - ʘkr 10,00020.01.2021 17:09:00
Danmark: 1945-1999
B10012021ID109168F1LKTKUOPXNFWC.JPGDanmark Julemerke "Trompet" 1952 - Par - **kr 10,00020.01.2021 17:06:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B10012021ID109168F1NTDEHGNNUVIO.JPGNorge 1893 - NK 54V - Defekt - *kr 10,00020.01.2021 17:02:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B10012021ID109168F1JVYKGFYEVVWF.JPGDanmark Diverse postfrisk på liten plansje - **kr 10,00020.01.2021 17:01:00
Danmark stemplet
B10012021ID109168F1OSNTXRVNOITQ.JPGDanmark Dansk Vestindia - 10bit Fredrik - ʘkr 5,00020.01.2021 16:45:00
Sovjetunionen stemplet
B10012021ID109168F1ZDOCMJSFWMZV.JPGSoviet 1982 - Fyrtårn - CTO/ʘkr 10,00020.01.2021 16:44:00
Danmark postfrisk & ustemplet
B10012021ID109168F1KLCEIPSCOKEL.JPGDanmark Julen 1906 - NYTRYKK 1976 - **kr 10,00020.01.2021 16:41:00
Danmark: Stålstikk 1933-1944
B10012021ID109168F1CALTSDHBTKJP.JPGDanmark 1937 - Dybbøl Mølle - Afa 236-238 - **kr 10,00020.01.2021 16:40:00
Sovjetunionen stemplet
B10012021ID109168F1FRKFOBXWYVVK.JPGSoviet 1989 - Soviet Zoo - ʘ/CTOkr 10,00020.01.2021 16:38:00
Øvrig Østerrike
B10012021ID109168F1PUZNJPUWDSEN.JPGØsterike Ungarn - Feltpost 7 Merker - **kr 20,00020.01.2021 16:36:00
Sovjetunionen stemplet
B10012021ID109168F1GKQAIDPXOWHQ.JPGSoviet 1976 - Kosmonaut - ʘkr 10,00020.01.2021 16:35:00
Russland stemplet
B10012021ID109168F1VXWUJPGTRKYP.JPGRussland 1902 - Warzaw - MI 55Y-56Y - ʘkr 30,00020.01.2021 16:06:00
Sovjetunionen stemplet
B10012021ID109168F1LGPUAVFCKMKJ.JPGSoviet 1976 - OL Inspruck - ʘ/CTOkr 10,00020.01.2021 16:04:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B10012021ID109168F1RSOTRHOCFSOI.JPGNorge NK 8 - 3 stk Christiania - ʘkr 15,00020.01.2021 15:17:00
Danmark: FDC
B10012021ID109168F1UVXJXMGDMGUF.JPGDanmark FDC 1970,1971, 1987kr 15,00020.01.2021 15:14:00
1980-1990 (NK 857-1107)
B10012021ID109168F1OAYRKNOSHIAD.JPGNorge Årssett 1984 - Stempletkr 10,00020.01.2021 15:01:00
Massevare, samlinger & lotter
B10012021ID109168F1MVABVTIXDJJO.JPGNorge diverse på 4+ side - Stempletkr 40,00020.01.2021 14:57:00
1980-1990 (NK 857-1107)
B10012021ID109168F1EMYSLCSSUBGJ.JPGNorge Årssett 1983 - Stempletkr 10,00020.01.2021 14:53:00
Finland stemplet
B10012021ID109168F1XJOVDTOQQSNN.JPGFinland - Diverse stemplet på 1 side - ʘkr 10,00020.01.2021 14:52:00
Romania
B10012021ID109168F1HLRGKKILBHTC.JPGRomania - 1 side - ʘ/*kr 10,00020.01.2021 14:50:00
Bulgaria
B10012021ID109168F1CIOJCQBYMDQD.JPGBulgaria - Mest eldre - 2,5 sider plansje - ʘ/*kr 10,00020.01.2021 14:48:00
DDR postfrisk & ustemplet
B09012021ID109168F1EQTLXRZSGLTJ.jpgDDR - 64Sider album - Masse merker. Se alle bilderkr 200,00019.01.2021 21:55:00
Ungarn
B09012021ID109168F1SUVMVSMQQDIA.JPGUngarn 1950-1960 - 4,5 plansjesider - Stempletkr 50,00019.01.2021 21:51:00
Tjekkoslovakia
B09012021ID109168F1ERWIJBYVTJTF.JPGTsjekkia og Slovakia - 2 Sider - Stempletkr 10,00019.01.2021 21:49:00
Tyskland (etter 1990) stemplet
B09012021ID109168F1YWYQPUFMUMTH.JPGTyskland moderne på plansje - Stemplet (og CTO)kr 10,00019.01.2021 21:46:00
Belgia lots & samlinger
B09012021ID109168F1NNGJVXNPIEUS.JPGBelgia diverse på 6 albumsider - Stempletkr 75,00016.01.2021 21:27:00
Bulgaria
B09012021ID109168F1KRILSATFOGDB.JPGBulgaria 1956-1962 - 2 sider plansje - ʘkr 10,00016.01.2021 21:05:00
Jugoslavia
B09012021ID109168F1NJBBSJRIIMRQ.JPGJugoslavia - Motivlot 2 sider - ʘ/**kr 10,00019.01.2021 21:02:00
Nord-Amerika - Postfrisk
B09012021ID109168F1FCTHPXKDCAXI.JPGUSA 1978 Commemorative year set - **kr 10,00019.01.2021 20:58:00
Akershus
B09012021ID109168F1ODFFCXHBRTUM.JPGAkershus fylkes Husmorskole, Eidsvoll - Ubruktkr 10,00019.01.2021 20:55:00
Asia - Postfrisk
B09012021ID109168F1ECDYJGQWIOFS.JPGAsia Diverse Postfrisk ** på Plansjekr 10,00019.01.2021 20:54:00
Sør/mellom-Amerika - Postfrisk
B09012021ID109168F1BPZBDEGTPXPH.JPG(4) Grenada Diverse Postfrisk ** på Plansjekr 10,00019.01.2021 20:35:00
B09012021ID109168F1NCBRYGGINNRG.JPGMexico Diverse Postfrisk ** på Plansjekr 10,00019.01.2021 20:32:00
Asia - Postfrisk
B07012021ID109168F1WYLGQXAQTJSN.jpgIndonesia 16 sider album - postfrisk og stempletkr 200,00021.01.2021 21:20:21
Russland lots & samlinger
B07012021ID109168F1HOFGSNRWBHNK.jpgRussland - 16 siders album med klassisk og BOBkr 300,00021.01.2021 21:05:47
Sovjetunionen lots & samlinger
B07012021ID109168F1JIVRRGASEYKB.jpgSovjetunionen - Velfylt 32 siders album - Masse bra!kr 300,00021.01.2021 21:05:46
Sør/mellom-Amerika - FDC og brev
B07012021ID109168F1QZHZTQLHTETB.JPGNederlandske Antiller - FDCkr 10,00021.01.2021 20:50:48
Bulgaria
B07012021ID109168F1BBSYAJEQFOQF.JPGBulgaria moderne på 2 plansjesider - Stempletkr 25,00021.01.2021 20:50:48
Belgia stemplet
B07012021ID109168F1QQNYAOUWEQKU.JPGBelgia moderne på 1,5 plansje - Stempletkr 10,00021.01.2021 20:50:48
B07012021ID109168F1MJSUVCNXCMWJ.JPG(3) Grenada Diverse Postfrisk ** på Plansjekr 10,00021.01.2021 20:50:48
B07012021ID109168F1KTWNHRSGPTWA.JPG(2) Grenada Diverse Postfrisk ** på Plansjekr 10,00021.01.2021 20:50:48

Forrige   1  2    Neste