118 634
29 116
256 473
644 906

KonicaNO55 kategorier:

Deutsches Reich postfrisk & ustemplet
B27092020ID107958F1LHLMPJVNVPLX.JPGTYSKE RIKE - Kval * Paul Von Hindenburgkr 50,00004.10.2020 16:05:00
B27092020ID107958F1NRJKMPLSFQYS.JPGTYSKE RIKE - GENERALGOUVERNEMENT - TYSK POST I POLEN **kr 15,00004.10.2020 16:02:00
Norge FDC 1980-1989
B27092020ID107958F1MOOEHEXXYPLC.JPGNK 895 - FDC - VIGNET FRIMERKETS DAG 1981 ST KRISTIANSAkr 20,00004.10.2020 12:45:00
Norge FDC 1980-1989
B27092020ID107958F1QOBHLELUTRQX.JPGNK 922 - FDC - VIGNET NORSK FDC SERVICEkr 15,00004.10.2020 12:44:00
Norge FDC 1980-1989
B27092020ID107958F1QFHYXDMYOJHB.JPGNK 920-21 - FDC - VIGNET KRISTIANSAND FILATELISTKLUBB 5kr 39,00204.10.2020 12:41:00
Norge FDC 1980-1989
B27092020ID107958F1TFDCOBBLRMTE.JPGNK 915-16 - FDC - VIGNET SØRLAND 82 MED SPESIALSTEMPEL kr 25,00004.10.2020 12:39:00
Norge FDC 1970-1979
B27092020ID107958F1CPSSOKTOFGHZ.JPGNK 660-63 - FDC - REK BREV SENDT SVERIGE - SJELDENTkr 40,00004.10.2020 12:37:00
Norge FDC 1970-1979
B27092020ID107958F1LFBPFQPLJMRT.JPGNK 649-52 - FDC - REK BREV SENDT SVERIGE - SJELDENTkr 40,00004.10.2020 12:35:00
Øvrige motiver
B27092020ID107958F1FQOPTGEUHJUV.JPGPOSTGIRO - HOVEDSPONSOR FOR LANGRENN OG KOMBINERT 85kr 50,00004.10.2020 12:24:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1YKXIACWZSDHG.JPGNK 1737 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:19:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1XSQHVRSPNXNS.JPGNK 1736 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:19:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1EJPYGDJJXPUV.JPGNK 1735 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:18:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1PSHISYGUTUDJ.JPGNK 1746 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:18:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1VJFXTDPCTFTV.JPGNK 1745 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:17:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1KCEXKPISKNVK.JPGNK 1741 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:17:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1HZODHIZXDMPB.JPGNK 1744 LUX STEMPLETkr 49,00004.10.2020 12:16:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1NWGGVFSUHNUN.JPGNK 1743 LUX STEMPLETkr 30,00004.10.2020 12:16:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1MNUBXLMAEMKH.JPGNK 1738 LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:15:00
Oslo prakt & lux
B21042020ID107958F1SNRBCKDKWMRM.JPGNK 1195-99 LUX STEMPLA OSLOkr 29,00004.10.2020 12:15:00
Norvegiana
B22042020ID107958F1BKIGABZMRBJP.JPGTYSKE POST PÅ NORDIA 2019 SARPSBORG - IKKE MANGE LAGETkr 45,00104.10.2020 12:14:00
Oslo prakt & lux
B22042020ID107958F1NRHWRGTCXAHH.JPGNK 1742 LUX STEMPLETkr 30,00004.10.2020 12:13:00
Rogaland prakt & lux
B21042020ID107958F1UUKGJUHCMSCF.JPG1424 - HAUGESUND BEDRIFT PK kr 29,00004.10.2020 12:13:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1UHLJWMLSIDWP.JPGNK 1750 - LUX STEMPLET A-NORGEkr 25,00004.10.2020 12:13:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1CLTVEKIGGYUV.JPGNK 1754 - LUX STEMPLET A-VERDENkr 45,00004.10.2020 12:12:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1NIMSRPNCHAXJ.JPGNK 1759 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:12:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1QTRRBVUIHVWE.JPGNK 1761 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:11:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1GQBNUSRDRIOB.JPGNK 1755 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:11:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1ICQWFIWRKWTO.JPGNK 1756 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:11:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1NMNHYAUXSWTP.JPGNK 1757 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:10:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1JAXDMLNTFLBS.JPGNK 1758 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:10:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1VYTJJYLOFLIE.JPGNK 1749 - LUX STEMPLET A-NORGEkr 25,00004.10.2020 12:10:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1WVDLPMCZRNPA.JPGNK 1762 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:09:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1DKRUHKIEPMLB.JPGNK 1763 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:09:00
Oslo prakt & lux
B23042020ID107958F1KAKFNENBKNUN.JPGNK 1764 - LUX STEMPLETkr 25,00004.10.2020 12:08:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19042020ID107958F1LBWVGDIWPBWK.JPGNK 461 - OLAV - 4-BLOKK ** POSTFRISKkr 85,00104.10.2020 12:07:00
Vest-Agder prakt & lux
B17042020ID107958F1BXLPMTIBKVEM.JPGNK 1677 - LUX STEMPLA VÅGSBYGD KRISTIANSANDkr 25,00004.10.2020 12:07:00
Vest-Agder prakt & lux
B17042020ID107958F1JVWPPDHGPQOE.JPGNK 1676 - LUX STEMPLA VÅGSBYGD KRISTIANSANDkr 25,00004.10.2020 12:06:00
Vest-Agder prakt & lux
B17042020ID107958F1GJRFYSGVKKPY.JPGNK 1675 - LUX STEMPLA VÅGSBYGD KRISTIANSANDkr 25,00004.10.2020 12:06:00
Julekort
B17042020ID107958F1ODHTIRMQJUUG.JPGKUNSTER? BARN LEKER POSTGÅTT 1948 JULEMERKEkr 20,00004.10.2020 12:05:00
Påskekort
B18042020ID107958F1CMMPKJSLPYMN.JPGEASTER GREETINGS Postgått 1911kr 25,00004.10.2020 12:05:00
Julekort
B18042020ID107958F1HCVOEZVVTGKL.JPGTHORSRUD - GLÆDELIG JUL Postgått 1946kr 40,00004.10.2020 12:04:00
Vest-Agder prakt & lux
B17042020ID107958F1TIHZQONWPVGE.JPGNK 1678 - LUX STEMPLA VÅGSBYGD KRISTIANSANDkr 25,00004.10.2020 12:04:00
Norge FDC 1980-1989
B17042020ID107958F1KEOUIXYWOGHG.JPGNK 1032- - 1987 - JUL VIGNET NORSK FDC SERVICE kr 15,00104.10.2020 12:04:00
Vest-Agder prakt & lux
B17042020ID107958F1CVNUQFRELFML.JPGNK 1697 - LUX STEMPLA SØRLANDSPARKEN KRISTIANSANDkr 19,00004.10.2020 12:03:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19042020ID107958F1GTLYIMKXLRQX.JPGNK 453 - OLAV - 4-BLOKK ** POSTFRISKkr 19,00004.10.2020 12:01:00
Vest-Agder prakt & lux
B18042020ID107958F1INJUCNUOYNUM.JPGNK 1648 LUX STEMPLA SØRLANDSPARKEN KRISTIANSANDkr 39,00004.10.2020 12:01:00
Vest-Agder prakt & lux
B18042020ID107958F1LAHTZIMBDKDT.JPGNK 1647 LUX STEMPLA SØRLANDSPARKEN KRISTIANSANDkr 39,00004.10.2020 12:00:00
Norge FDC 1990-1999
B18042020ID107958F1WZJOUNEDHUKM.JPGFDC FRIMERKETS DAG TØNSBERG 7,10.77 MALERKUNSTkr 20,00004.10.2020 12:00:00
Norge FDC 1990-1999
B18042020ID107958F1MNVVMTMCZYBI.JPGFDC FRIMERKETS DAG TØNSBERG 7,10.77 MALERKUNSTkr 20,00004.10.2020 11:59:00
Norge FDC 1990-1999
B18042020ID107958F1CPVBLHRBDNPT.JPGFDC POSTENS FRIMERKTJENESTE JULEHILSEN 1991kr 20,00004.10.2020 11:59:00