132 261
78 055
238 694
767 808

Pro-shop

Dosy
Frimerker og postkort. Stempler - Hjemsted - Lux

B
Påskekort
B17122021ID107573F1CFKMXJVQDZND.JPGGod Påske-Norsk Vinter stmp Hakadal 1944kr 50,000
B
Påskekort
B07112021ID107573F1MDXBYIZCGKBF.JPGHvem brøler i telefonen? Aune 34/7 stmp 1971kr 50,000
B
Påskekort
B07112021ID107573F1LAALLOZVSSVM.JPGGod påske stmp 1966kr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1MXIKYSIMYMDZ.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. Signert Sundbladkr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1GMXOMICLFDCS.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. Sign. Sundbladkr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1HWFKBJROGBEN.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. Sign. Sundbladkr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1EKEYDWFWOGFV.JPGGlad Påsk 1907. Svensk småformatkr 60,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1BMXWUNFCJODI.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. Signert Sundbladkr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1VVOOXQKTFFNE.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. kr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1WNDDJEJECJPH.JPGGlad Påsk. Mini kort. Svensk. Signert Sundbladkr 40,000
B
Påskekort
B19112021ID107573F1HIWMOTADTUXL.JPGHeks i fly. Mini Kort. Svensk. Sign Nils Klarquistkr 40,000
B
Påskekort
B28122019ID107573F1NPBYCDVPJBEQ.JPGOverraskende gjest i redet. Abraham Scheen. kr 40,000
B
Påskekort
B09052020ID107573F1RVXLOXOYRWIE.JPGTre kyllinger på seljekvist. Magnor 1945. Oppi 2127/38kr 40,000
B
Påskekort
B28102020ID107573F1WWXDFZTLDQQO.JPGKyllinger og gåsunger. Oppi Serie 2127/38 stmp 1949kr 50,000
B
Påskekort
B12022021ID107573F1URCYOEPBBWYL.JPGPåskehilsen stmp 1903kr 30,000
B
Påskekort
B21042019ID107573F1FJDULEIKDCWB.JPGGod påske. Egghus og to kyllinger. Aune.219/2 Ubruktkr 30,000
B
Påskekort
B21042019ID107573F1XGOFDRKKLFRI.JPGGod påske. Egghus og to kyllinger. Aune. Ubruktkr 30,000