130 419
48 610
259 128
669 860

Bubblegum kategorier:

S
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1MQUYFIRWERFU.JPGGransherad 17 august 1976 Nyekr 1,00023.05.2021 18:14:00
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1XCLKWHYQEXWQ.JPGFITJAR 17 august 1970 Nyekr 1,00023.05.2021 18:14:00
S
B09052021ID107064F1FFDYMOLANFSF.JPGFITJAR 22 Desember 1975 Nyekr 1,00023.05.2021 18:14:00
S
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1WCRVCZPJXMMW.JPGHAGA 2 10 April 1981 Nyekr 1,00023.05.2021 18:14:00
S
Aust-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1VOHVSMFKKJXM.JPGSkjeggedal Arendal Postområde Reserve 1 Juni 1993 Nyekr 5,00023.05.2021 18:14:00
S
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1PPEJWSWXBTQK.JPGTAKELVDAL 11 november 1958 Nyekr 1,00023.05.2021 18:13:00
S
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1YGYVSIBOTWLJ.JPGLJØRDALEN 17 September 1976 Kristelig Folkepark Nyekr 1,00023.05.2021 18:13:00
S
B09052021ID107064F1KOYSJNZDVHJN.JPGBraskereidfoss 10 august 1976 Nyekr 1,00023.05.2021 18:13:00
S
Nord-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B09052021ID107064F1XPFYXCLMTQCU.JPGSørgjæslingan Rørvik 28 April 1987 Nyekr 5,00023.05.2021 18:12:00
S
B09052021ID107064F1IIEPFNOXZIRC.JPGNordøyan Rørvik 28 April 1987 Nyekr 5,00023.05.2021 18:12:00
S
B09052021ID107064F1VGGVYVQKERXJ.JPGMOEN i Målselv 7 Juni 1984 Målselv kommune Nyekr 5,00023.05.2021 18:12:00
S
Særstempler
B09052021ID107064F1OEBWPQFQTDEB.JPGBergen Krets VOSS 7 Juli 1974 Nyekr 5,00023.05.2021 18:12:00
S
B09052021ID107064F1RKOIDQNTFIWX.JPGTENNEVOLL 10 Mai 1989 Lavangen kommune Nyekr 3,00023.05.2021 18:11:00
S
Krigspost & Feltpost
B09052021ID107064F1OTIQLRGEKVDU.JPGArtilleriregiement nr 6 NARVIK 19 Januar 1987 Nyekr 5,00023.05.2021 18:11:00
S
B09052021ID107064F1THTNLAMWYQEG.JPGMoen i Målselv 8 Juni 1948 Lensmannen i Målselv Nyekr 5,00023.05.2021 18:11:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1OOUQAFCOEFWA.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1998 NK 1329-30 Norden Nyekr 10,00023.05.2021 18:10:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1DVGPGFCSQGNU.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1998 NK 1327-28 Egersund Nyekr 10,00023.05.2021 18:09:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1LMJXLHXTPAHE.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1996 NK 1277-78 Juleposten Nyekr 5,00023.05.2021 18:09:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1LWBLIFFRNDJZ.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1996 NK 1260-61 Troll-Gass Nyekr 20,00023.05.2021 18:08:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1FLSIEQJDPSYC.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1995 NK 1223-24 Skogsbær Nyekr 5,00023.05.2021 18:08:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1ECGNEPINQFWD.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1056-57 LUDVIG Nyekr 10,00023.05.2021 18:07:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1IYNNHVXXSUPI.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1049 Olav V 85 år Nyekr 10,00023.05.2021 18:07:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1QMKTHWRWBHPE.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1050-51 Christian IV Nyekr 10,00023.05.2021 18:06:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1DDKDVYYFOHVJ.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1044-45 Europa XX Nyekr 10,00023.05.2021 18:06:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1LWWEKOOJFCJF.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1043 Nord-Sør Nyekr 12,00023.05.2021 18:06:00
S
Norge FDC 1980-1989
Førstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1040-42 Miltærjubileer Nyekr 10,00023.05.2021 18:06:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1RRVKMVCWKAVW.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK1038-39 Matsopper Nyekr 5,00023.05.2021 18:05:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1BGGSPDHXLPFK.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK 1036-37 Frelsesarmeen Nyekr 10,00023.05.2021 18:05:00
S
Norge FDC 1980-1989
B09052021ID107064F1DAXWRDOMORKK.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1988 NK 1034-35 Nyekr 10,00023.05.2021 18:04:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1HVNSESPVHIDL.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK1188-89 Nyekr 10,00023.05.2021 18:04:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1VIROWXVONHJO.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK1176-1177 Nyekr 10,00023.05.2021 18:03:00
S
Norge FDC 1990-1999
B09052021ID107064F1DAYTCXDUPOTL.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK1165-1167 Nyekr 12,00023.05.2021 18:03:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B24042021ID107064F1BMWDQGFJIETY.JPGNK 913-914 4-Blokk Europa XIV 1982 Postfrisk ** Nyekr 9,00016.05.2021 17:58:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03012021ID107064F1IVDKXCNWJGVR.JPGPostfrisk ** 10-Blokk NK812-813 Ibsen 150år 1978 Nyekr 18,00016.05.2021 17:59:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03012021ID107064F1FEGSTBHVVUJX.JPGPostfrisk ** 10-Blokk NK776-777 Sentralbyrå 1976 Nyekr 18,00016.05.2021 17:59:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03012021ID107064F1IFWHPEALUVOI.JPGPostfrisk ** 10-Blokk NK767-769 Folkedans 1976 Nyekr 18,00016.05.2021 17:57:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B26122020ID107064F1FILEONHRFJVY.JPGNK 871-872 Malerkunst IV 1980 Postfrisk ** 4-Blokk Nyekr 6,00016.05.2021 17:57:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B25122020ID107064F1WMMPPHFETIWW.JPGNK 838-840 Holmenkollen 1979 Postfrisk ** 4-Blokk Nyekr 9,00016.05.2021 17:56:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B26122020ID107064F1EVNZVLJQGDQC.JPGNK 710-711 Nordens Hus 1973 Postfrisk ** 4-Blokk Nyekr 6,00016.05.2021 17:55:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14112020ID107064F1VJHOIGDDUMKG.JPGNK 741-742 4-Blokk Rosemaling 1974 Postfrisk ** Nyekr 4,00016.05.2021 17:55:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B24042021ID107064F1BLBJSLHLLTCT.JPGNK 1111-1112 4-Blokk Europa XXIII 1991 Postfrisk ** Nyekr 14,00016.05.2021 17:54:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B24042021ID107064F1PPWRFYBYGGAV.JPGNK 884-885 Europa XIII 1981 Postfrisk ** fargeforskjell Nyekr 5,00016.05.2021 17:53:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B14012021ID107064F1CEIEQBJFWIWZ.JPGJulekort Serie 2 nr.165 Arnulf E. Stegman ubrukt Nyekr 9,00016.05.2021 17:51:00
S
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1KFIXRQKTJJIB.JPGPostkort D&C Berling serie 2373 Kristiania 13 XI 1906 Nyekr 9,00016.05.2021 17:50:00
S
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1TWZRGTSOTWMH.JPGPostkort B.K.W.3103-2 " AK " Kristiania 25 XII 1913 Nyekr 5,00016.05.2021 17:49:00
S
Julekort
B14012021ID107064F1XXKVRQKRDVSL.JPGJulekort Import No 874 Nyekr 3,00016.05.2021 17:48:00
S
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1RUGBAVHSXOYK.JPGPostkort BNK 32618/2 stemplet Kristiania/Horten 1908 Nyekr 9,00016.05.2021 17:48:00
S
Dyr
B14012021ID107064F1ACPHCFPHHFQE.JPGPostkort med hund Rembrandl-Gravure No5069 Nyekr 9,00016.05.2021 17:47:00
S
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1TNFVMYNEXNCR.JPGPostkort stemplet Kristiania 14 september 1910 Nyekr 9,00016.05.2021 17:46:00
S
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1EUSVMSYTLAPH.JPGPostkort 246/1 stemplet Kristiania 10 September 1908 Nyekr 5,00016.05.2021 17:46:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste