129 888
43 724
265 103
677 985

Bubblegum kategorier:

Øvrige Norske kunstnerkort
B14012021ID107064F1UBQLXSSYHDJU.JPGJulekort 7253/4 sign. stemplet DRAMMEN 21.12.1967kr 20,00003.02.2021 18:50:19
Øvrige Norske kunstnerkort
B14012021ID107064F1EWGGUJGFBIJW.JPGJulekort Milly Heegaard SOLUMSMOEN 23.12.1952kr 20,00003.02.2021 18:50:19
Øvrige Norske kunstnerkort
B14012021ID107064F1RYFTUQHJXTTP.JPGJulekort Milly Heegaard SOLUMSMOEN 21.12.1951kr 20,00003.02.2021 18:50:19
Øvrige Norske kunstnerkort
B14012021ID107064F1CEIEQBJFWIWZ.JPGJulekort Serie 2 nr.165 Arnulf E. Stegman ubruktkr 10,00003.02.2021 18:35:24
Julekort
B14012021ID107064F1CSFUQGAKZYBH.JPGJulekort stemplet Flekkefjord 3 Desember 1920kr 5,00003.02.2021 18:35:24
Julekort
B14012021ID107064F1BJMLHTMHPFAL.JPGJulekort 3907 5 stemplet Kristiania 23 Desember 1915kr 10,00003.02.2021 18:35:24
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1KFIXRQKTJJIB.JPGPostkort D&C Berling serie 2373 Kristiania 13 XI 1906kr 10,00003.02.2021 18:35:24
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1PHCKAOXFAOIH.JPGPostkort 2335 Oslo 3 Januar 1936kr 10,00003.02.2021 18:35:23
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1TWZRGTSOTWMH.JPGPostkort B.K.W.3103-2 " AK " Kristiania 25 XII 1913kr 5,00003.02.2021 18:35:23
Julekort
B14012021ID107064F1XXKVRQKRDVSL.JPGJulekort Import No 874kr 5,00003.02.2021 18:35:23
Julekort
B14012021ID107064F1ZXREKLDINHES.JPGJulekort Nr4 stemplet HORTEN 22 Desember 1912kr 10,00003.02.2021 18:35:37
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B14012021ID107064F1WVCJHEUNGGXJ.JPGJulekort gutt med julegaver E Frank stemplet 22.12.22kr 10,00003.02.2021 18:35:37
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1RUGBAVHSXOYK.JPGPostkort BNK 32618/2 stemplet Kristiania/Horten 1908kr 10,00003.02.2021 18:35:37
Dyr
B14012021ID107064F1ACPHCFPHHFQE.JPGPostkort med hund Rembrandl-Gravure No5069kr 10,00003.02.2021 18:35:35
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1TNFVMYNEXNCR.JPGPostkort stemplet Kristiania 14 september 1910kr 10,00003.02.2021 18:35:30
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1EUSVMSYTLAPH.JPGPostkort 246/1 stemplet Kristiania 10 September 1908kr 5,00003.02.2021 18:35:30
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1HPZKCHDTVKOG.JPGPostkort 3651/5 stemplet HORTEN 1909kr 10,00003.02.2021 18:35:30
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1MTITAKWCESYU.JPGPostkort stemplet Kristiania 22 september 1909kr 10,00003.02.2021 18:35:30
Øvrige motiver
B14012021ID107064F1EXGWRCPIBGRP.JPGPostkort 2315/3kr 5,00003.02.2021 18:35:29
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1KSFYSJYZBHMP.JPGFørstedagsbrev NK 1517-18 Nobelprisvinnere 2003kr 3,00005.02.2021 19:20:22
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1RJWCQOKKRXEU.JPGFørstedagsbrev NK 1500-01 Festspillene Bergen 2003kr 3,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1KKXGKLATVQFX.JPGFørstedagsbrev NK 1502-03 Off.Helsevesn 400 år 2003kr 3,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1COEPMDJLNEWJ.JPGFørstedagsbrev NK 1514-16 Europa XXVI 2003kr 2,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1QKCPBKLMPNEK.JPGFørstedagsbrev NK 1735-38 Norsk Kunst III 2009kr 4,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1MGJHLVGVEQDM.JPGFørstedagsbrev NK 1682-83 Personjubileer 2008kr 4,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1ZVIGBRXGBDJN.JPGFørstedagsbrev NK 1589-90 (BL28) Frimerker 150år 2005kr 4,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1EHGUOVKUFBJJ.JPGFørstedagsbrev NK 1539 (BL26) Alexandras Dåp 2004kr 3,00005.02.2021 19:20:21
Skipspost og luftpost
B04102020ID107064F1QXUQIMSDJHRL.JPGEn liten hilsen fra posten FH 111 II NK 1380-81 **kr 5,00005.02.2021 19:20:21
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B04102020ID107064F1PLEQBEELQUDF.JPGBUDO Sommer-leir MANDAL karateklubb 2000 NK1398kr 6,00002.02.2021 19:20:31
Norge FDC 2000-2009
B04102020ID107064F1JEWXYFRXOOGW.JPGFørstedagsbrev NK 1779-80 Ski-VM 2011kr 5,00002.02.2021 19:20:30
Nord-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1LTJMGLORPXYE.JPGRørvikmatnan RØRVIK 6 August 1970kr 3,00002.02.2021 19:20:30
Aust-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1EVUHLYOSCOPJ.JPGVennskap 73 Kristiansand - Trollhettan 13 Oktober 1973kr 8,00002.02.2021 19:20:30
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1PJVMYGITZPBK.JPGVestfold Utstillingen LARVIK 8 August 1969kr 4,00002.02.2021 19:20:30
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1LDMQDPRJMNHT.JPGBjørgvin 79 BERGEN 24 August 1979kr 4,00002.02.2021 19:20:30
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1LNXKRORQQYBC.JPGTelemar-Fylkes-handelsstevne SKIEN 30 August 1969kr 4,00002.02.2021 19:20:30
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B19072020ID107064F1CREJRAKLJKBF.JPGFRP's Jubileumsutstilling OSLO 5 Oktober 1978kr 9,00002.02.2021 19:20:29
B19072020ID107064F1JGMPFMPTMXYG.JPGTønsberg Filatelistklubb 50 år 27 September 1975kr 4,00002.02.2021 19:20:29
Helpost
B26082020ID107064F1YFHDYFKOQSSI.JPGNORWEX 97 stemplet alle dager 16-21 april 1997kr 15,00002.02.2021 19:20:29
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1WSUFSCSCVWUG.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK 1163-64 Sommerfuglerkr 8,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1LXMHYQSQCZTN.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1200 Haraldkr 10,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1MWQWGVDMPLKP.JPGFørstedagsbrev 1994 NK 1196-1199 Lillehammer IIIkr 5,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1TFZTQJKCJLUK.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1194-95 Lillehammer IIkr 12,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1YDRNDYMCOKIP.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1192-93 Sommerfuglerkr 8,00005.02.2021 19:20:21
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1CJHUBUJNBMJN.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK 1190-91 Kirker Vinters.kr 8,00005.02.2021 22:20:59
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1LQKMRRFPBWDJ.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK 1188-89 Fakkelstafettkr 8,00005.02.2021 19:05:33
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1YDRFWFLMTTII.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK 1182-83 Arbeidervernkr 16,00005.02.2021 19:05:32
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1DSQFILXKYHMS.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1993 NK 1178-79 Sportsutgavekr 10,00005.02.2021 19:05:32
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1RNVVTBGDPTRI.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1219-20 Julpostenkr 9,00005.02.2021 19:20:37
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1FGWBXCOTTCKA.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1218 Haraldkr 24,00005.02.2021 19:20:37
Norge FDC 1990-1999
B03102020ID107064F1ARZQOCWRKAXI.JPGFørstedagsbrev 4-Blokk 1994 NK 1212-13 Sporveikr 16,00005.02.2021 19:20:37

Forrige   1  2  3  4  5  6  7    Neste