123 477
41 682
262 318
661 748

TotenPhil kategorier:

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LYLMLISPGODM.JPGGUERNSEY: Europamerker 1989 komplett postfriskkr 7,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1LFCGDJZOJKAM.JPGGUERNSEY: Wilhelm Erobreren 1987 komplett postfriskkr 15,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1PUWAKRSNBOFC.JPGGUERNSEY: Sport 1986 komplett postfrisk kr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B01032017ID106803F1CFGGTKCRPPOI.JPGENGLAND: Europamerker 1960 komplett postfriskkr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1FBCSYUXZDTWX.JPGALDERNEY: Havets fauna 1993 sammentrykk postfriskkr 20,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HWONEMDUNEDU.JPGALDERNEY: Kulturhus 1992 postfrisk kr 3,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1WTSJRWZUTPEN.JPGALDERNEY: Fugler 1984 komplett postfrisk kr 68,000

England postfrisk & ustemplet
B30122016ID106803F1RIBIUNEIFHDP.JPGJERSEY: Julefrimerker 1981 komplett postfrisk kr 3,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1MBSWKSIKHCOW.JPGALDERNEY: Skipsvrak 1987 komplett postfrisk kr 60,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1HPVDZCCRSUGL.JPGALDERNEY: Gamle fort 1986 komplett postfrisk kr 35,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1AQCEKGHECLGT.JPGALDERNEY: Militæruniformer 1985 komplett postfrisk kr 24,000

England postfrisk & ustemplet
B30012017ID106803F1QXUOOTVSPPRM.JPGALDERNEY: Lufthavnen 50 år 1985 komplett postfrisk kr 85,000

England postfrisk & ustemplet
B30122016ID106803F1OGNGYCFYTFOQ.JPGJERSEY: Maleren Edmund Blampied 1986 kpl postfrisk kr 18,000

England postfrisk & ustemplet
B30122016ID106803F1VQWPSMYPCJQV.JPGJERSEY: Prins Charles og prinsesse Diana 1981 postfriskkr 8,000

England postfrisk & ustemplet
B30122016ID106803F1YSDGRWDIRNGW.JPGJERSEY: Europamerker 1980 komplett i par, postfrisk. kr 5,000