117 109
28 921
256 296
642 923

TotenPhil kategorier:

Asia - Stemplet
B30092019ID106803F1YYPKSOSOWHER.JPGISRAEL: Tabil frimerkeutstilling 200 pr, 1957 stemplet kr 2,000

Nederland stemplet
B30092019ID106803F1KQTHRNBYIXKK.JPGNEDERLAND: Universitetsjubileum 1936 komplett stempletkr 14,000

Asia - Stemplet
B30092019ID106803F1DHGQLVGXADRS.JPGISRAEL: Vannmannen overtrykk 30 agorot 1962 stemplet kr 1,000

Østerrike stemplet
B30092019ID106803F1WIBHGHJDQQDP.JPGØSTERRIKE: EFTA 25 år 1985 stempletkr 1,500

Østerrike stemplet
B29092019ID106803F1RWWNIQLJLOIE.JPGØSTERRIKE: Speiderjubileum 1962 stemplet kr 1,500

BRD stemplet
B29092019ID106803F1VRQTXRYUCXJQ.JPGTyskland BRD: Speiderkongress 1985 stemplet kr 1,500

Belgia stemplet
B29092019ID106803F1JBLMLLZDVEDY.JPGBELGIA: Speiderbevegelsen 75 år 1982 stemplet kr 1,000

Åland stemplet
B30012019ID106803F1VRJEBJSCMVKC.JPGÅLAND: Sjøspeiderleir 1998 stemplet kr 2,500

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1AIEXKLEYNTGR.JPGMALTA: Pikespeidere 1993 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1TGVJLEEEBXVY.JPGHELLAS: Speidere på en strand 1960 stemplet kr 1,500

Åland stemplet
B29092019ID106803F1YYRVEQBSSQEK.JPGÅLAND: Sjøspeiderleir 1998 m/ emblem stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1WQKJRYIBHJSK.JPGPORTUGAL: Kong Louis 25 r.1892 stemplet kr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1HSHEQWHFRLRC.JPGPORTUGAL: Vasco da Gama 5 r.1898 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1VYNPWLTEPGRQ.JPGPORTUGAL: Vasco da Gama 2½ r.1898 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1IEDJFXIRJCVD.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 65 r.1896 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1KNGHKJRNHWQC.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.rød 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1PSJWXTLJKUDD.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.grønn 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1SQRSYYVXHMFQ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 10 r.1896 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1EKKQTWIYYYEJ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 2½ r.1896 stemplet kr 1,000

Luxembourg stemplet
B28092019ID106803F1RNWWGVYIVORZ.JPGLUXEMBOURG: Storhertug Adolf I 20 cent. 1893 stemplet kr 2,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1LQMECGIXHQLT.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 10 c.1891 stempletkr 4,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1GNSMVUBIGCCW.JPGGIBRALTAR: Dronning Victoria ½ p 1886 stempletkr 6,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1PMSSHYZGDLWV.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 12½ c. 1891 stempletkr 5,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1CVLMIWFTFNVI.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 5 c.1891 stemplet kr 1,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1SCCKCDEAGDYI.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 12½ c. 1899 stempletkr 1,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1IQORFTZWIQYM.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 7½ c.1899 stemplet kr 1,000

Nederland stemplet
B28092019ID106803F1KPEKLYREPKRK.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 5 c. 1899 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1MQYBFMOCCIVX.JPGGIBRALTAR: Kong Georg V 1 sh Vannmerke II 1912 stempletkr 16,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1TNEVVPJGWETZ.JPGBELGIA: Meteorologi 1973 stempletkr 1,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1QKBTDKPJUMUB.JPGBELGIA: Antwerpen Zoo, insekter 1971 komplett stemplet kr 6,000

Belgia stemplet

Belgia stemplet

Øvrige Vest Europa

Østerrike postfrisk & ustemplet

Italia stemplet

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1VVUKQQRTUWEJ.JPGITALIA: Treets dag 1951, 10 lire postfrisk kr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1NWAORZIWDPVQ.JPGITALIA: VM i volleyball 1978 komplett postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1WHLGVYCOILBY.JPGITALIA: Maleren Vecellio 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1VURIFCGPNUEW.JPGITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1LZIRGQPQJSDT.JPGITALIA: Europeisk naturvernår 1970 komplett postfriskkr 2,000