104 816
51 644
253 364
658 323

kategorier:

S
4 rings nummerstempler
B14062021ID105844F1VOBHGGYBPIHO.JPGELVENES I STEINSLANDSFJORD 4 RINGS 710 TJ 25 Nyekr 30,00027.06.2021 19:42:00
S
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B14062021ID105844F1VTWHRVKZWDUB.JPGTJØME VESTFOLD 3STK fdc 1971 Nyekr 30,00027.06.2021 19:27:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1JKJVYQVEYDDA.JPGBERGEN 25-5-61 HÅKONSHALLEN 2stk FDC FRI-ME-CO + 1 TIL Nyekr 40,00027.06.2021 19:24:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1ZOBOTUYZVNCW.JPGOSLO 9-12-61 NOBEL 2stk NKS + FRI-ME-CO Nyekr 40,00027.06.2021 19:21:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1WFTYPECTAJIV.JPGOSLO1-6-1962 NORSK LUFTFART 3stk FORSKJELLIGE LOGO Nyekr 50,00027.06.2021 19:19:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1DMHQZJHXQKNJ.JPGOSLO 23-1-63 FDC COLLETT 3stk FORSKJELLIGE LOGO Nyekr 50,00027.06.2021 19:15:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1CDOCRJYQWGEV.JPGOSLO 15-6-62 FDC SKOGSELSKAPET 3stk FORSKJELLIGE LOGO Nyekr 50,00027.06.2021 19:11:00
S
Norge FDC 1990-1999
B14062021ID105844F1REWTVGHTGAIW.JPGNITTEDAL-HAKADAL FRIMERKEKLUBB 3stk FDC 1997 SIGNERTE Nyekr 150,00027.06.2021 19:06:00
S
Norge FDC 1990-1999
B14062021ID105844F1HFLWULRSBXUW.JPGNITTEDAL-HAKADAL FRIMERKEKLUBB 2stk FDC 1994 SIGNERTE Nyekr 100,00027.06.2021 19:00:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1JUDULKFDEJVP.JPGOSLO -9-7-41 REK FDC NK 258 DUPLIKAT Nyekr 10,00027.06.2021 18:55:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1DFZXTGBOVOXR.JPGFREDRIKSTAD 15.11.55 FDC NK 439-40 "B. N. WESSMANN" Nyekr 10,00027.06.2021 18:53:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1KODULLPEFSRR.JPGMOSS -3-1-55 FDC FRIMERKEJUBILEUM NK 425-7 Nyekr 10,00027.06.2021 18:49:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1SXBUYGHWPUMC.JPGOSLO -1-7-57 REK FDC GEOFYSISK ÅR NK 448-50 Nyekr 10,00027.06.2021 18:47:00
S
Norge FDC før 1970
B14062021ID105844F1FMFZSBSFZQRY.JPGOSLO -1-4-58 REK FDC OLAV 40 + 65 "ØRE LOGO" Nyekr 10,00027.06.2021 18:43:00
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B14062021ID105844F1CVLMIWFTFNVI.JPGBJØRØYHAMN 5077 14-11-73 BREV HORDALAND Nyekr 10,00027.06.2021 18:38:00
S
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B10042021ID105844F1GSNDBWSSRAQG.JPGKROKSTADELVA B 3055 04.01.01 NK 1451 PERFINS NF 01 Nyekr 10,00021.06.2021 01:09:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B20022021ID105844F1OOQSEUDDVGON.JPGRØRVIK 27 AUG 2012 NK 1799-1801 NORD-TRØNDELAG  Nyekr 40,00021.06.2021 01:08:00
S
Tjeneste, porto og returmerker
B20022021ID105844F1ESHKKJUWCBVR.JPGSTORJORD I TYSFJORD 8275 11-10-80 TJ 113 Nyekr 1,00021.06.2021 01:05:00
S
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B10042021ID105844F1EBNFJFWRQNMJ.JPGOSLO JULEMESSEN 91 07.12.91 3stk KONVOLUTTER M SÆRSTEMP Nyekr 10,00021.06.2021 01:04:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20022021ID105844F1PGHNMONPEBYC.JPGFOLDRØYHAMN 29-3-66 NK 572 BØMLO HORDALAND Nyekr 10,00021.06.2021 01:03:00
S
B20022021ID105844F1RULVGBUMHKOY.JPGOSLO TOLLPOST 25XI36 TJ 17 Nyekr 1,00021.06.2021 01:02:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B21022021ID105844F1CDNKHUWJQNVM.JPGGURVIKDAL -7 I 53 SØR-TRØNDELAG NK 350  Nyekr 10,00021.06.2021 01:01:00
S
Julekort
B20022021ID105844F1ZEJGVCECROBQ.JPGIOGT NGU 4stk JULEKORT Nyekr 10,00021.06.2021 01:01:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B20022021ID105844F1PBNIRCTODLSQ.JPGNORGES VANFØRELAG 4stk JULEKORT Nyekr 10,00021.06.2021 01:00:00
S
Luftpost
B28082019ID105844F1HNKHYZSRFHEP.JPGFLY 331 SKVADRONEN 50år 1991 21 JULI 1991 Nyekr 20,00021.06.2021 00:56:00
S
Dyr
B04042019ID105844F1HMOUIYUJDNLR.JPGELEFANTER SRI LANKA 6.8.1986 FDC, MAXIKORT + POSTFRISK Nyekr 250,00021.06.2021 00:55:00
S
Norvegiana
B15062020ID105844F1VWBFQOEPKSPB.JPGNorvegiana fdc Benin 28.4.1983 Saga KE + W oljeutvinnin Nyekr 50,00021.06.2021 00:55:00
S
Russland postfrisk & ustemplet
B11042019ID105844F3GIAOZILGBWWX.JPGWW II 1941-5 2014 PRESTISJEHEFTE POSTFRISK RUSSLAND Nyekr 100,00021.06.2021 00:54:00
S
B03062019ID105844F1BYZVFFEUABGC.JPGRUSSLAND Birobidzjan VLADIVOSTOK LOKALPOST 1992 4stk Nyekr 40,00021.06.2021 00:53:00
S
Øvrige høytidskort
B17022021ID105844F1AGPSNMWLCAVB.JPGNYTTÅR BARN I BIL MED PENGESEKKER 1909 LUKEFYLL Nyekr 1,00021.06.2021 00:53:00
S
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B14102017ID105844F1WELOYKJBXLOT.JPGJESSHEIM 2050 18.4.1980 REKFDC NORWEX 80 I NK850-3 AK Nyekr 10,00021.06.2021 00:18:00
S
Norvegiana
B11042019ID105844F1FSBVXDONHZGU.JPGNORVEGIA NORWEX 80 KORT USA + NORGE + VIKINGSKIP Nyekr 20,00021.06.2021 00:17:00
S
Dyr
B05042019ID105844F1IRFDRDPHQFRG.JPGSIKAHJORT CHINA 18.7.1980 FDC Nyekr 10,00021.06.2021 00:17:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1NFFKAMHSRSDP.JPGSTRANDEBARM -8VII23 HORDALAND NK 123  Nyekr 1,00021.06.2021 00:16:00
S
Militær & kongelige
B17022021ID105844F1VRIMSOIQQWSR.JPGSOLDATER PÅ PARADE NORSK MILITÆRLEIR, MEN HVOR? Nyekr 75,00021.06.2021 00:15:00
S
Militær & kongelige
B17022021ID105844F1EHVWHMYUXNCR.JPGSOLDATER SLAPPER AV NORGE 1925 Nyekr 20,00021.06.2021 00:14:00
S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B17022021ID105844F1EAVPIBJFWGCH.JPGPEC CH SCOLICH WIEN 1905 BARN MED LYSESTAKE Nyekr 10,00121.06.2021 00:14:00
S
Årssett og minneblokker
B09042021ID105844F1FKYGDFGSFVOY.JPGNORDIA 2019 MINNEBLOKK PÅ BORGFIL-91 Nyekr 25,00021.06.2021 00:13:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1HRNGHKIIRMQW.JPGVESTBANERNES PEXP. AII 4VII30 NK 179 Nyekr 1,00021.06.2021 00:12:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1SKJWYSPWVOXR.JPGKLOKKARVIK -7 IX 39 HORDALAND NK 143 Nyekr 1,00021.06.2021 00:11:00
S
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B17022021ID105844F1XCCDPKPQHCPR.JPGFELDPOST E 08.11.44 SENSURET TYSK Nyekr 1,00021.06.2021 00:10:00
S
Øvrige høytidskort
B17022021ID105844F1DDDSYXFNSJWK.JPGPROS'T NEUJAHR TYSKLAND 1901 FAMILIE SKÅLER Nyekr 20,00121.06.2021 00:10:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1QFWHNMCHGLRY.JPGVARHAUG 11 I 23 ROGALAND NK 123  Nyekr 10,00021.06.2021 00:09:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1IRCXZZONJQRD.JPGVOLDA -8 I 23 MØRE NK 123  Nyekr 10,00021.06.2021 00:08:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1OGQLRFGSBTOT.JPGBREVIK 18 X 34 NK 112 TELEMARK Nyekr 10,00021.06.2021 00:07:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
S
Årssett og minneblokker
B09042021ID105844F1RHJZCWKJQKKV.JPGNORDIA 2019 MINNEBLOKK PÅ NORDIA-89 Nyekr 25,00021.06.2021 00:06:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B17022021ID105844F1CNGORCYLGDWS.JPGGRYTØYRA 11 V 38 NK 151 SOGN Nyekr 40,00021.06.2021 00:05:00
S
Norge FDC 1970-1979
B15022021ID105844F1HGGVBEYSQDEB.JPGOSLO 19.9.1978 NORWEX 80 FDC NK 830 VIDEO ACTIVE Nyekr 40,00021.06.2021 00:03:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B13022021ID105844F1QLYWHUIVNTMI.JPGFREDRIKSTAD 2 V 31 ØSTFOLD NK 148  Nyekr 10,00020.06.2021 23:58:00