119 419
34 414
258 482
652 571

SverreG kategorier:

Skip & maritimt
B24102020ID105844F1IMFYMQKSQBNQ.JPGM.S. HAVTJELD JULEKORT SKIP TEGNET AV J. DORIA Nyekr 25,00001.11.2020 16:28:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1JQZBCGBMMIJY.JPGM.S. HAVTROLL JULEKORT SKIP TEGNET AV J. DORIA Nyekr 25,00001.11.2020 16:20:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1KYVXIWYCOMSG.JPGM.S. HAVTJELD JULEKORT SKIP TEGNET AV J. DORIA Nyekr 25,00001.11.2020 16:18:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1RIBJSTLMUNMP.JPGM.S. HAVTJELD JULEKORT SKIP TEGNET AV J. DORIA Nyekr 25,00001.11.2020 16:15:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1WIMVWGWKEXSR.JPGM.S. HAVTJELD JULEKORT SKIP TEGNET AV J. DORIA Nyekr 25,00001.11.2020 16:08:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1FXVGFRNTIOLN.JPGM.S. HAVTROLL JULEKORT SKIP Nyekr 20,00001.11.2020 16:05:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1ZYOPQBLRGQNH.JPGM.S. HAVJO JULEKORT SKIP Nyekr 10,00001.11.2020 16:03:00
Skip & maritimt
B24102020ID105844F1MNNSHXHYIBLA.JPGM.S. HAVTROLL KORT-BILDE SKIP Nyekr 10,00001.11.2020 16:00:00
Årssett og minneblokker
B24102020ID105844F1CWBJPLOOWBOJ.JPGPU 3 WIPA WIEN 22.-31.5.1981 MINNEKORT Nyekr 40,00031.10.2020 15:35:00
Norge FDC før 1970
B24102020ID105844F1HWLDNWJXUGUB.JPGOSLO 10.11.43 REK FDC LANDSHJELP I NK 319-21 Nyekr 30,00031.10.2020 15:34:00
Norge FDC før 1970
B24102020ID105844F1LQJSPEYTKGLZ.JPGOSLO 10.11.43 REK FDC LANDSHJELP I NK 319-21 Nyekr 30,00031.10.2020 15:31:00
Jernbanepost
B24102020ID105844F1EIQQQSMREJDG.JPGTRONDHEIMSBANEN 4stk BREV 1966-84 JERNBANE Nyekr 20,00031.10.2020 15:27:00
Jernbanepost
B24102020ID105844F1MXHRSRQWNHDP.JPGBERGENSBANEN K 16-5-83 BREV JERNBANE Nyekr 10,00031.10.2020 15:25:00
Skipspost og luftpost
B24102020ID105844F1ZOYXFRLYTFLM.JPGTRONDHEIM - KIRKENES - NORDKAPP 28-6-60 + -1-7-65 2stk Nyekr 30,00031.10.2020 15:22:00
Skipspost og luftpost
B24102020ID105844F1LSULMMLBICFF.JPGS/Y BERGE VIKING + OSLO 18-5-81 BREV AROUND THE WORLD Nyekr 10,00031.10.2020 15:18:00
Norge FDC 1980-1989
B24102020ID105844F1VEQHWIPJWBNQ.JPGSTATFJORD C 4.10.1985 REK FDC ARBEIDSLIV I NK 978-81 Nyekr 25,00031.10.2020 13:32:00
Norge FDC 1980-1989
B24102020ID105844F1BRUOOXBMMJHE.JPGNORDI 7.1989 2 MINNEBLOKKER NK 1068-71 FDC SIGNERTE Nyekr 100,00131.10.2020 13:29:00
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102020ID105844F1XJSCISIPECMI.JPGDOMAAS 23 VII 88 10øre BREVKORT OPPLAND Nyekr 50,00031.10.2020 13:21:00
Krigspost & Feltpost
B24102020ID105844F1ISDJWMMQOKBF.JPGfeltpost 32 18-8-88 4stk BLÅHVIT Nr 30 Nyekr 40,00031.10.2020 13:18:00
Helpost
B24102020ID105844F1JDCEPYFCISFI.JPGfeltpost 32 11-8-88 3stk BLÅHVIT Nr 30 Nyekr 30,00031.10.2020 13:16:00
Helpost
B24102020ID105844F1RZEQXTNUWWLH.JPGfeltpost 32 14-8-88 2stk MØRKEBLÅ Nr 30 Nyekr 25,00031.10.2020 13:06:00
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102020ID105844F1FWVNPYZDXTTU.JPGKopervik 4250 fdc dyr 20-2-89 NK 1058-60 rogaland Nyekr 10,00131.10.2020 13:05:00
B24102020ID105844F1PCDGWVLNKEUR.JPGKopervik 4250 fdc dyr 20-2-89 NK 1058-60 rogaland Nyekr 10,00031.10.2020 13:01:00
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B24102020ID105844F1LQIBGPVLENDP.JPGSARPSBORG LOKALPOSTRUTE FRIMERKETS DAG 9.10.1973 Nyekr 10,00031.10.2020 12:44:00
B24102020ID105844F1JCKMUCVFUTUH.JPGSARPSBORG LOKALPOSTRUTE FRIMERKETS DAG 9.10.1973 Nyekr 10,00031.10.2020 12:33:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B24102020ID105844F1XKLHWOEVDHWL.JPGDRAMMENS SØMANDSFORENING 1843 - 23-11-1993 BREV Nyekr 10,00131.10.2020 12:31:00
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B24102020ID105844F1RGVQDWYYASJO.JPGWINTER CITEX - REGIONAL FRIMERKEUTST TROMSØ 28.9..1990 Nyekr 10,00031.10.2020 12:27:00
Blomster
B07052020ID105844F1OQCHXCKNPDQC.JPGTYSKLAND 1982 BLOMSTER x4 POSTFRISKE €20 Nyekr 30,00031.10.2020 00:51:00
Blomster
B07052020ID105844F1YLRMHBPADLQC.JPGTYSKLAND + BERLIN 1980 BLOMSTER x4 POSTFRISKE €36,80 Nyekr 50,00031.10.2020 00:51:00
Blomster
B07052020ID105844F1LTQXYYXPPHPD.JPGTYSKLAND + BERLIN 1983 BLOMSTER x4 POSTFRISKE €48 Nyekr 70,00031.10.2020 00:50:00
Blomster
B07052020ID105844F1NBECELLGVBQR.JPGTYSKLAND 1975+1977 BLOMSTER x4 POSTFRISKE €34,40 Nyekr 40,00031.10.2020 00:49:00
Blomster
B07052020ID105844F1JRTSBKNAWCCU.JPGTYSKLAND + BERLIN 1979 BLOMSTER x4 POSTFRISKE €36 Nyekr 50,00031.10.2020 00:49:00
Skipspost og luftpost
B02052020ID105844F1XOQXEDIVMUIU.JPGFFC OSLO NEW YORK 1.5.1960 DC-8 JET NK 483-4 Nyekr 30,00031.10.2020 00:37:00
Skipspost og luftpost
B02052020ID105844F1IEKXDYHGKYMS.JPGFFC OSLO NEW YORK 1.5.1960 DC-8 JET Nyekr 10,00031.10.2020 00:36:00
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B02052020ID105844F1BDCVMVCPCMCK.JPGLILLE-ELVEDALEN 17 I 00 BREV NK 77 HEDMARK Nyekr 1,00131.10.2020 00:36:00
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B02052020ID105844F1ROUTLSXQFMAR.JPGSAUPSTAD 4 70798 13.02.98 REK BREV LUX STEMPLET ST Nyekr 25,00031.10.2020 00:36:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B26042020ID105844F1MCIXTHVDENYO.JPGVÅPEN 1867-8 3 SKILL 3 NK 13 PENT STEMPLET Nyekr 175,00031.10.2020 00:35:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B26042020ID105844F1VNQBFQRZMNFL.JPGVÅPEN 1855 NK 1 4 SKILLING HOLMESTRAND 1856 Nyekr 200,00031.10.2020 00:34:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B30042020ID105844F1NVIHUVEFTEUW.JPGNORDKAPP IV 1953 NK 415-7 STEMPLET SKANFIL 310,- Nyekr 75,00031.10.2020 00:33:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B30042020ID105844F1FYRWWYWCFMDC.JPGLØVE V KRONEMERKER NK 289-92 STEMPLET SK 1353,- Nyekr 225,00031.10.2020 00:33:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B30042020ID105844F1RYHHBLMXOUTJ.JPGFLÅVÆR -3 XII 37 NK 145 i PAR MØRE 8PUNKT Nyekr 80,00031.10.2020 00:32:00
Sport
B02062019ID105844F1RYJXONAYQCLT.JPGSYKKEL + KLOVN ØSTERRIKE INNSBRUCK 25.10.85 MAXIKORT  Nyekr 10,00031.10.2020 00:31:00
Sport
B03042018ID105844F1XPLOSQYIYYJJ.JPGSYKKEL WARSAWA BERLIN PRAHA DDR 01.05.54 BREV Nyekr 10,00031.10.2020 00:31:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B01052020ID105844F1MQDGXPPUKWVC.JPGNORDKAPP IV 1953 NK 415-7 POSTFRISKE SKANFIL 310,- Nyekr 90,00031.10.2020 00:30:00
Norvegiana
B24032019ID105844F1NROIMNVXJEPG.JPGBERGEN YORK JORVIK FESTIVAL SIGNERT BREV S. MORKEN 1994 Nyekr 20,00031.10.2020 00:28:00
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24032019ID105844F1HNPGHFLITCLT.JPGNORDSTEAM 2005 BERGEN 4stk BREV BÅTMOTIVER Nyekr 10,00031.10.2020 00:27:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B26102019ID105844F1EEUEXCNDHSPV.JPGFANNREM 3 7320 30.11.99 NK 1378-9 SØR-TRØNDELAG Nyekr 20,00031.10.2020 00:27:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B26102019ID105844F1HEMCLBIQWLDE.JPGSALTENS POSTEXP. 24 X 90 NK 54IIe STÅENDE VM Nyekr 20,00031.10.2020 00:27:00
Øvrige motiver
B24102019ID105844F1VWNQRIHFZVND.JPGBIER + HONNING FDC SVERIGE MANTORP BIODLING 15-5-1990 Nyekr 10,00031.10.2020 00:26:00
Dyr
B24102019ID105844F1BDVGEDHZDZTM.JPGHUNDER SVERIGE FDC STOCKHOLM 7.10.1989 Nyekr 5,00031.10.2020 00:25:00