132 616
78 794
245 886
793 402

Bergfinn

S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B09112022ID104771F1NVGMESMHNXMV.JPGKrigsmerker - Lot
NY!
kr 7,00015.12.2022 18:53:00
S
Afrika - Stemplet
B09112022ID104771F1AAAKWLYIAMPE.JPGTunisia Lot
NY!
kr 3,00015.12.2022 18:51:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B11012021ID104771F1QLSHWHUJDMNL.JPGOdd Harrong - Samekort: Over vidda
NY!
kr 22,00015.12.2022 18:50:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B30112018ID104771F1TFERQHUHNYLX.JPGOdd Harrong - Samekort: I nordlysets flammer
NY!
kr 32,00015.12.2022 18:49:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1GQDYJOTDYLFU.JPGOdd Harrong - Julekort - Nisse på månenkr 28,00211.12.2022 18:40:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1IFCHTVIJNBNM.JPGOdd Harrong - Julekort - Gris og nisserkr 24,00011.12.2022 18:39:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1DLGZEKPRBGWQ.JPGOdd Harrong - Julekort - Nisser med piperkr 27,00211.12.2022 18:39:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1AYIYKCJXRXWK.JPGOdd Harrong - Julekort - Snømann og nisserkr 23,00011.12.2022 18:38:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1FRDRBBZQTBNM.JPGOdd Harrong - Julekort - Nisser og griserkr 23,00011.12.2022 18:38:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1QUPPCFJXVFWU.JPGOdd Harrong - Julekort - Med hode på fatkr 23,00011.12.2022 18:37:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1SBKXGMGEMIOW.JPGOdd Harrong - Julekort - Gris med jakke og hattkr 24,00011.12.2022 18:36:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1FXSZTVPQGILK.JPGOdd Harrong - Julekort - Med grisen på kjelkenkr 24,00011.12.2022 18:36:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28062020ID104771F1RKKLCSDPCUGK.JPGOdd Harrong - Julekort - Hjem med pakkerkr 23,00011.12.2022 18:35:00
S
Lots & samlinger - Norden
B22102022ID104771F1OXQLXNSSVDOQ.JPGNordens Dag 1956 - hele Norden Postfriskkr 9,00011.12.2022 18:24:00
S
Irland stemplet
B04122022ID104771F1FTQVKFNYYZYL.JPGIrland Lotkr 5,00012.12.2022 18:05:25
S
Bulgaria
B04122022ID104771F1SIPYCBJFBKWE.JPGBulgaria Lotkr 5,00012.12.2022 18:05:25
S
Romania
B04122022ID104771F1KKDCQQONFNVM.JPGRomania - Postfrisk Lot + Miniark (stpl.)kr 5,00012.12.2022 18:05:25
S
Romania
B04122022ID104771F1EYXICRMVYBTI.JPGRomania - stemplet Lotkr 5,00012.12.2022 18:05:25
S
Venezuela
B03122022ID104771F1HSHLYLBRXVIJ.JPGVenezuela Lotkr 6,00013.12.2022 19:20:22
S
Tjeneste porto & returmerker
B28112022ID104771F1HGFKERBQKIVY.JPGOFF.SAK - postfrisk Lot (ii)kr 7,00012.12.2022 18:20:23
S
Tjeneste porto & returmerker
B28112022ID104771F1EUSXGLUEFRPG.JPGOFF.SAK - postfrisk Lot (i)kr 6,00012.12.2022 18:05:39
S
Massevare, samlinger & lotter
B28112022ID104771F1SFKHYAQXMLSU.JPGRydde Lot (cv)kr 4,00012.12.2022 18:51:06
S
Massevare, samlinger & lotter
B28112022ID104771F1GBWDSVVGOCGB.JPGRydde Lot (civ)kr 2,00012.12.2022 18:51:06
S
Massevare, samlinger & lotter
B28112022ID104771F1FEFVJFSNUWBW.JPGRydde Lot (ciii)kr 2,00012.12.2022 18:51:06
S
Massevare, samlinger & lotter
B28112022ID104771F1GYBLGCXQNSWM.JPGRydde Lot (cii)kr 2,00012.12.2022 18:51:06
S
Massevare, samlinger & lotter
B28112022ID104771F1DRTQKWLMVBTE.JPGRydde Lot (ci)kr 2,00012.12.2022 18:51:06
S
Tyskland (etter 1990) stemplet
B22112022ID104771F1AMGYOIJWFKKZ.JPGTyskland - Lot (iii)kr 5,00013.12.2022 18:35:24
S
B22112022ID104771F1LJDREGRTUTVB.JPGTyskland - Lot (ii)kr 5,00013.12.2022 18:35:24
S
B22112022ID104771F1BBMHLCTKFPJR.JPGTyskland - Lot (i)kr 5,00013.12.2022 18:35:24
S
Danmark stemplet
B22112022ID104771F1VTXJZDSMIKMS.JPGDanmark Lot (xiv)kr 8,00013.12.2022 18:20:20
S
Danmark stemplet
B22112022ID104771F1GSKPFSJGYPIV.JPGDanmark Lot (xiii)kr 8,00013.12.2022 18:20:20
S
Danmark stemplet
B22112022ID104771F1CSVVMQHHDFLP.JPGDanmark Lot (xii)kr 8,00013.12.2022 18:20:20
S
Danmark stemplet
B22112022ID104771F1KHRVZPWALSKF.JPGDanmark Lot (xi)kr 8,00013.12.2022 18:20:20
S
Midtøsten
B20112022ID104771F1PIWQPVXSVDJS.JPGLot mix Arabian Countrieskr 6,00011.12.2022 18:20:39
S
Polen
B20112022ID104771F1NUNBHIWOJJKK.JPGPolen Lot (ii)kr 6,00011.12.2022 18:20:34
S
Polen
B20112022ID104771F1XNQBIWFPCNRL.JPGPolen Lot (i)kr 6,00011.12.2022 18:20:34
S
Tjekkoslovakia
B20112022ID104771F1GBTOAGWMRFGQ.JPGTsjekkoslovakia Lot (ii)kr 6,00011.12.2022 18:20:34
S
Tjekkoslovakia
B20112022ID104771F1NQSISZWRNEFK.JPGTsjekkoslovakia Lot (i)kr 6,00011.12.2022 18:20:34
S
Samlinger & lotter
B19112022ID104771F1PNPJNVUQQYGC.JPGPostfrisk Lot (i)kr 5,00013.12.2022 18:36:09
S
Ungarn
B19112022ID104771F1DSZHOCUJBYTB.JPGUngarn Lot (y)kr 3,00010.12.2022 18:05:39
S
Ungarn
B19112022ID104771F1CUJYBIHIDSFP.JPGUngarn Lotkr 5,00013.12.2022 18:50:45
S
Diverse
B15112022ID104771F1ECHJQEPRCWVE.JPGNORGE - eldre brukt album - uten frimerker kr 48,00013.12.2022 18:20:29
S
Massevare, samlinger & lotter
B14112022ID104771F1HBLQKFPKLCIP.JPGMix Lot merker stempletkr 8,00009.12.2022 19:51:31
S
Sverige stemplet
B14112022ID104771F1TGTSZVJYKKVO.JPGSverige - Fin lotkr 6,00009.12.2022 19:51:31
S
Julekort
B14112022ID104771F1TUOBDECRPTSC.JPG3 NGU Julekortkr 4,00009.12.2022 18:51:01
S
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B14112022ID104771F1GGQROVNHEYLS.JPGStemplet Jørpelandkr 4,00009.12.2022 18:51:01
S
B14112022ID104771F1TFFOYJRSDCCX.JPGStemplet Sandneskr 4,00009.12.2022 18:51:01
S
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B14112022ID104771F1DMGWVCIFPZFZ.JPGStemplet Tonstadkr 4,00009.12.2022 18:20:46
S
B14112022ID104771F1QKBUCQXNJREB.JPGStemplet Flekkefjordkr 4,00009.12.2022 18:20:46
S
Chile
B14112022ID104771F1XXCPWPTWMVLD.JPGCHILE Lotkr 6,00012.12.2022 18:50:43

Forrige   1  2  3  4    Neste