128 509
48 959
258 067
668 934

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B07052021ID104584F1CTXKRLNVTGLJ.JPGTRE MERKER MED HÅNDANNULLERINGERkr 75,00319.05.2021 19:00:00

S
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B15052021ID104584F1KHQXTITKFJKE.JPGPORTOFRI SAG TIL KLEPP ANGÅENDE SPEDALSKE Nyekr 100,00025.05.2021 19:00:00
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B07052021ID104584F1KOYRLHSZHBBN.JPGBREV STP. BJELKARØY = GRAD 6 TIL BERGSDALEN (DALE I BRkr 50,00119.05.2021 19:00:00
S
Varianter
B07052021ID104584F1VWCCYQBBBVHB.JPGNK721 DER HØYRE BLOMST PÅ LYNGEN MANGLER FARGEkr 40,00119.05.2021 19:00:00
S
Varianter
B07052021ID104584F1XOOLRBYRQLJB.JPGNK708 MED MANGLENDE RØDFARGE - UVANLIGkr 20,00019.05.2021 19:00:00
S
Diverse brev
B07052021ID104584F1XCGMLHNDEJWM.JPGBREV FRA HONG KONG VIA SIBIR TIL NORGEkr 60,00019.05.2021 19:00:00
S
Tekstmaskinstempler (TMS)
B06052021ID104584F1JEBUBWVZDVNK.JPGBREV FRA OSLO TIL SVERIGE - POSTGIRO ETC. ETCkr 20,00019.05.2021 17:00:00
S
Jernbanepost
B06052021ID104584F1NVPONDCDZKKE.JPGFLOTT BREV STEMPLET VESTFOLDBANEN Bkr 24,00219.05.2021 20:00:00
S
Norge: Brev 1855-1945
B06052021ID104584F1FMLPNPGBFYZN.JPGFLOTT BANKOBREV FRA OSLO TIL DRAMMENkr 70,00019.05.2021 19:00:00
S
Norge: Brev 1855-1945
B06052021ID104584F1WBDREGPACXLH.JPGFLOTT BREV FRA DRAMMEN TIL TYSKLANDkr 70,00419.05.2021 19:00:00
S
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B21042021ID104584F1UTIUKNQDVECD.JPGnk200 - stemplet grorud tilMJØNDALENkr 25,00016.05.2021 18:30:26
S
B21042021ID104584F1HANISZAWHBYZ.JPGT4 STP. BUREAU-AMB ETC FRA Nes LENSM. KONTOR TIL OSLOkr 20,00016.05.2021 18:33:00
S
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B13042021ID104584F1LKXJQYPJVEFP.JPG10-BLOKK MEGET PENT STEMPLET TROMSØ 18-10-24. VM ST. 4kr 175,00019.05.2021 18:34:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B13042021ID104584F1OXNEOMNLERGO.JPGTRE-STRIPE NK 110 I - STEMPLET MED VM 1kr 250,00019.05.2021 18:34:23
S
Særstempler
B10042021ID104584F1XPCQOAGFCFTR.JPGINTERJUNEX - 4 BLOKK SERIE MED UTSTILLINGSSTEMPELkr 200,00022.05.2021 18:34:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09042021ID104584F1QWDXOJCDGCYK.JPGNK14-LUX SKUDESNÆS PÅ KLIPPkr 50,00023.05.2021 19:00:00
S
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B09042021ID104584F1GYHGMHMKWONA.JPGNK90 - FLOTT MERKE 13-10-07kr 90,00023.05.2021 18:34:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B09042021ID104584F1YDYVRSYHYBPW.JPGNK328 - 4-BLOKK PRAKT/LUX STEMPLET FJØSANGER 1-12-44kr 80,00023.05.2021 18:34:00
S
Hordaland prakt & lux
B09042021ID104584F1GVXMGIDBYDCM.JPGNK125 - 4-BLOKK MEGET STEMPLET FLAKSVATNkr 60,00023.05.2021 18:34:00
S
Hordaland prakt & lux
B09042021ID104584F1GPOZIINXMHMU.JPGNK151 - PRAKTSTEMPLET ENGESUND = GRAD 6kr 50,00023.05.2021 18:34:00
S
Nordland prakt & lux
B09042021ID104584F1INZTQJMVCHFE.JPGNK151 - PRAKTSTEMPLET GLEIN=GRAD 4kr 45,00023.05.2021 18:34:00
S
Sogn og Fjordane prakt & lux
B09042021ID104584F1QTVVVSOXZFNH.JPGNK151 - PARSTYKKE MEGET PENT STEMPLET TREDAL=GRAD6kr 60,00023.05.2021 18:34:00
S
Sogn og Fjordane prakt & lux
B09042021ID104584F1HOHYBICIWGEU.JPGNK145 - NÆR PRAKT VIKSDALEN = GRAD 5kr 25,00023.05.2021 18:34:00
S
Oppland prakt & lux
B09042021ID104584F1WHPLCROJHPRT.JPGNK118 - 4-BLOKK MEGET PENT STEMPLET SNERTINGDALkr 25,00023.05.2021 18:34:22
S
Akershus prakt & lux
B09042021ID104584F1UHAVCBMRYIYN.JPGNK118 - 4-BLOKK MEGET PENT STEMPLET LJANkr 25,00023.05.2021 18:34:22
S
Rogaland prakt & lux
B09042021ID104584F1IDJECMBKTIUI.JPGNK156 - PRAKTSTEMPLET SAUDAkr 25,00023.05.2021 18:34:00
S
Rogaland prakt & lux
B09042021ID104584F1DFRTTWHEYFQK.JPGNK150 - PRAKTSTEMPLET DRAMMENkr 25,00023.05.2021 18:34:22
S
Rogaland prakt & lux
B09042021ID104584F1ESHIOWFPWPFS.JPGNK150 - PRAKTSTEMPLET STAVANGERkr 15,00023.05.2021 18:34:00
S
Oppland prakt & lux
B09042021ID104584F1UXJCIJEMCQGB.JPGNK152 - PARSTYKKE FULLSTEMPLET SNERTINGDALkr 25,00023.05.2021 18:34:04
S
Finnmark prakt & lux
B09042021ID104584F1MLGHMADWDCIP.JPGNK152 - FULLSTEMPLET FÆGFJORD = GRAD 4kr 40,00023.05.2021 18:34:00
S
Rogaland prakt & lux
B09042021ID104584F1HLBJRAFLDXBL.JPGNK149 - PRAKTSTEMPLET STAVANGERkr 20,00023.05.2021 18:34:04
S
Vestfold prakt & lux
B09042021ID104584F1GYEVTXYQTVNG.JPGNK14P - PRAKTSTEMPLET TØNSBERGkr 20,00023.05.2021 18:34:00
S
Oppland prakt & lux
B09042021ID104584F1KQPIVDBNYYCW.JPGNK147 - PRAKTSTEMPLET GJØVIKkr 20,00023.05.2021 18:34:04
S
Rogaland prakt & lux
B09042021ID104584F1PUXBWNLSGJET.JPGNK147 - PRAKTSTEMPLET HAUGESUNDkr 20,00023.05.2021 18:34:00
S
Nordland prakt & lux
B09042021ID104584F1HKDDIDWJJEJM.JPGNK147 - PRAKT STEMPLET SORTLANDkr 20,00023.05.2021 18:34:04
S
Nordland prakt & lux
B09042021ID104584F1NCVVUUKKOLSS.JPGNK147 - LUX STEMPLET BRØNNØYSUNDkr 25,00023.05.2021 18:34:00
S
Nord-Trøndelag prakt & lux
B09042021ID104584F1FIMAYIVZGGEZ.JPGNK147 - NÆR PRAKT NAMSOSkr 20,00023.05.2021 18:34:04
S
Polar & Svalbard prakt & lux
B09042021ID104584F1QRDMFWNUVCMN.JPGNK147 - MEGET PENT STEMPLET LONGYEARBYENkr 20,00023.05.2021 18:34:04