119 146
62 588
245 546
634 608

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
T-stempler
B11092021ID104584F1QOCHXYEZZNQO.JPGUNDERFRANKERT BREV FRA FRANKRIKE MED STRAFFEPORTO Hotkr 226,00822.09.2021 19:00:00
S
Jernbane
B11092021ID104584F1EIRSYZTEOPUW.JPGMYSEN STASJONkr 120,00222.09.2021 19:00:00

S
Telemark
B15092021ID104584F1LNARCQWXIKJF.JPGFLOTT KORT FRA NOTODDEN OG STEMPLET NORDSJØ PXPkr 30,00126.09.2021 19:00:00
S
Østfold
B15092021ID104584F1WXWCSEAGWVQW.JPGPENT BRUKT KORT FRA FREDRIKSTADkr 26,00226.09.2021 19:00:00
S
Varianter
B14092021ID104584F1KKCQRKYOOYVK.JPGLITEN LOT VARIANTERkr 100,00025.09.2021 19:00:00
S
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B14092021ID104584F1ISUIDRIVSOSO.JPGBRUKT KORT STEMPLET SPÆRREBOTN = GRAD 6kr 44,00323.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B14092021ID104584F1SPCUUFFYASDQ.JPGBRUKT KORT SIGN. ??MF STEMPLET SARPSBORG 1951 Hotkr 75,001123.09.2021 19:00:00
S
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B14092021ID104584F1HAQPSKJCZVPU.JPGBRUKT KORT SIGN. OILETTE STEMPLET RÅDE 1938kr 10,00123.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B14092021ID104584F1ZZIYXGQSLDWS.JPGABELS-BREVKORT STEMPLET RAADE 1911kr 20,00023.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B14092021ID104584F1RYZVGDKDEQMK.JPGBRUKT KORT SIGN. STEN NILSEN STEMPLET SVINNDAL1957kr 15,00023.09.2021 19:00:00
S
Otto Moe
B14092021ID104584F1ZYIXZBIPVWOS.JPGBRUKT KORT STEMPLET LISLEBY 1937 Hotkr 49,00523.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B14092021ID104584F1XJOXMCVDCZEE.JPGBRUKT KORT SIGN. CRANNER STEMPLET EIDSBERG 1940kr 15,00023.09.2021 19:00:00
S
Otto Moe
B14092021ID104584F1WFZWCXGEKSYB.JPGBRUKT KORT STEMPLET MOSS 1920kr 15,00023.09.2021 19:00:00
S
P. Lillo-Stenberg
B14092021ID104584F1DLHVQYWVMXVR.JPGP.LILLO-STENBERG - BRUKT KORT STEMPLET MYSEN 1935kr 29,00323.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B12092021ID104584F1RKQHUTKOQMWP.JPGPOSTKORT GEMAL????kr 10,00023.09.2021 19:00:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B12092021ID104584F1HJHOKOKLHXRW.JPGPOSTKORT SØNDEMAN??kr 20,00023.09.2021 19:00:00
S
Skipspost og luftpost
B12092021ID104584F1GHGQDRFOHSVK.JPGDAMPSKIPET "VESTFJORD" , NK77 STP. NORDL. POSTEKSkr 100,00023.09.2021 19:00:00
S
Jernbane
B11092021ID104584F1FBCQQNQNSNFH.JPGHAMAR JERNBANESTASJON Hotkr 165,00622.09.2021 19:00:00
S
Jernbane
B11092021ID104584F1XRBKNJPXKQDS.JPGOTTA STASJONkr 145,00322.09.2021 19:00:00