105 131
65 316
159 293
513 106

kategorier:

O
Norge FDC 2000-2009
B10082022ID104486F1XYBUGMCYFPDC.JPGTegn. sign. konv FDC Sk 1524 luks stemplet Halden kr 1,00020.08.2022 18:59:00
O
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B10082022ID104486F1QUJDMLRVFQXW.JPGSpes. konv. med særstemplet 9.9.99 på frimerkesdagkr 1,00020.08.2022 18:58:00
O
Afrika - Stemplet
B10082022ID104486F1CMLRECOVKPNN.JPGMarocco i stemplet. 22 stk forskjellige merker. kr 1,00020.08.2022 18:56:00
O
Oceania
B10082022ID104486F1WHKQVMAPXSBG.JPGNew- Zealand FDC med automat merke fra 1986 kr 1,00020.08.2022 18:54:00
O
Britiske kolonier
B10082022ID104486F1VGLBGODFDVOE.JPG Canada i stemplet alle fra 1970 talletkr 1,00020.08.2022 18:52:00
O
USA
B10082022ID104486F1JTNSEPJHRSDY.JPGUSA de fleste er stemplet. 36 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:48:00
O
Polen
B10082022ID104486F1SAQOYGCDHVFL.JPGPolen i stemplet. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:44:00
O
Brev Polar, Hvalfangst, Svalbard
B10082022ID104486F1GAXYFKDKZSGB.JPGHelpost med særstempel. Frefil 1993 med Sk 1166kr 1,00020.08.2022 18:42:00
O
Italia stemplet
B10082022ID104486F1DGRGNVTNKLQM.JPGItalia i stemplet. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:40:00
O
Ungarn
B10082022ID104486F1FWCGCMRMNXJJ.JPGUngarn i stemplet. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:36:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10082022ID104486F1EJHKFHRYMYNG.JPGNorge i variert stempling. 36 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:32:00
O
Berlin FDC og brev
B10082022ID104486F1PLYUWSINRSER.JPGDDR konvolutt fra 1952 med Afa 60 kr 1,00020.08.2022 18:30:00
O
Sverige stemplet
B10082022ID104486F1HIOCPXNONCHM.JPGSverige i stemplet. 13 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:28:00
O
Årssett og minneblokker
B10082022ID104486F1MTBLKWRBIHAN.JPGNorge Minneblokk MB 16 V 50,- kr 1,00120.08.2022 18:26:00
O
Finland stemplet
B10082022ID104486F1HIQSCGITFPHW.JPGFinland i stemplet - ustemplet. 20 stk forskjellige.kr 1,00020.08.2022 18:24:00
O
Færøyene: FDC og brev
B10082022ID104486F1NEHJSPDNDWDH.JPGFærøyene FDC fra 1981 med Afa 53 i 4-blokkkr 1,00020.08.2022 18:22:00
O
Asia - Stemplet
B10082022ID104486F1WXXWSXOGDRQG.JPGDiana på miniark fra Korea i tagget, stemplet.kr 1,00020.08.2022 18:20:00
O
USA
B10082022ID104486F1YMOUIWBQGDRA.JPGHelpost sendt fra New York i 1924, Studer bilde.kr 1,00020.08.2022 18:18:00
O
England stemplet
B10082022ID104486F1YCFUOOEAELOS.JPGEngland i stemplet. 30 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:16:00
O
Afrika - FDC og brev
B10082022ID104486F1PQQUNRMWBJBQ.JPGSpesial konvolutt fra OL 1988, Seychelleskr 1,00020.08.2022 18:14:00
O
Nederland stemplet
B10082022ID104486F1ZSBVPVTMQFPU.JPGNederlandsk India i stemp 13 stk forskj. ALLE SKADETkr 1,00120.08.2022 18:12:00
O
B10082022ID104486F1PUZMLJMTNNVN.JPG Norge Spesial konvolutt med luksus stemplet i 2004 kr 1,00120.08.2022 18:10:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10082022ID104486F1DUGTKYYLGXWL.JPG Norge bedre stemplede merker. 8 stk forskjellige.kr 1,00120.08.2022 18:08:00
O
USA
B10082022ID104486F1BYEXIETWJMOG.JPGUSA FDC fra 1972 med Michel 1074 - 1077 kr 1,00020.08.2022 18:06:00
O
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B10082022ID104486F1COYRMFYHKQGV.JPGFærøyene i postfrisk. Afa 53 - 58.kr 1,00020.08.2022 18:04:00
O
Norge FDC 1990-1999
B10082022ID104486F1IDQPVTDFFMCH.JPGNorge FDC fra 1994 med SK 1210 - 11.kr 1,00120.08.2022 18:02:00
O
Resten av verden - Blandet
B10082022ID104486F1JIWKWHRIPEKL.JPGVerden de fleste stemplet. 45 stk forskjellige merker.kr 1,00020.08.2022 18:00:00
O
Norge FDC 2000-2009
B03082022ID104486F1WTPEBORXVVVK.JPGTegn. sign. konv. FDC Sk 1521 luksus stemplet Haldenkr 28,00213.08.2022 18:59:00
O
Norge FDC 1990-1999
B03082022ID104486F1FRDPSSREJTWV.JPGFDC Luksus stemplet 12.2.94 med Sk 1196 - 98 kr 34,00313.08.2022 18:58:00
O
USA
B03082022ID104486F1GIDCWMUTTHFI.JPGUSA de fleste er stemplet. 40 stk forskjellige merker.kr 1,00013.08.2022 18:56:00
O
Sverige FDC og brev
B03082022ID104486F1OEEFNIVZCEDV.JPGSverige spesial konvolutt. Finska Veckan i 1988kr 1,00013.08.2022 18:54:00
O
Tjekkoslovakia
B03082022ID104486F1QYNWJEIOOHCG.JPGTsjekkoslovakia de fleste stemplet. 36 stk forskjelligekr 1,00013.08.2022 18:52:00
O
Argentina
B03082022ID104486F1BVWYSHDLSHLT.JPGArgentina i stemplet - ustemplet. 27 stk forskjellige. kr 1,00013.08.2022 18:48:00
O
Berlin FDC og brev
B03082022ID104486F1CLUPKLZURDTF.JPGBerlin konvolutt fra 1952 med Afa 47 og 49 kr 1,00013.08.2022 18:46:00
O
Resten av verden - Stemplet
B03082022ID104486F1EFLXNRSKPJZV.JPGTrekant merker, 10 stk forskjellige merker.kr 1,00013.08.2022 18:44:00
O
Årssett og minneblokker
B03082022ID104486F1QFBMHJUWYUID.JPGNorge Minneblokk MB 15 V 50,- kr 1,00113.08.2022 18:42:00
O
Nederland stemplet
B03082022ID104486F1KEKPEYFYAWHL.JPGNederland de fleste stemplet. 40 stk forskjellige. kr 1,00013.08.2022 18:40:00
O
Færøyene: FDC og brev
B03082022ID104486F1BIWPVRRSDDYK.JPGFærøyene FDC fra 1978 med Afa 34 i 4-blokkkr 1,00013.08.2022 18:38:00
O
Korea
B03082022ID104486F1ECBNXEISMFGY.JPG Diana på miniark fra Korea i stemplet.kr 1,00013.08.2022 18:36:00
O
Island FDC og brev
B03082022ID104486F1JRTVHYDPXOCM.JPGIsland FDC med automat merke fra 1983kr 1,00013.08.2022 18:34:00
O
Italia stemplet
B03082022ID104486F1JUYJIYRBGQNF.JPGItalia i stemplet, 30 stk forskjellige merker.kr 1,00013.08.2022 18:32:00
O
Sør/mellom-Amerika - FDC og brev
B03082022ID104486F1FBJHLBEJXUNV.JPGBermuda forsendelse til Argentina i 1940. STUDER BILDE.kr 1,00013.08.2022 18:30:00
O
Finland stemplet
B03082022ID104486F1NVJXHEZJKRTG.JPGFinland de fleste stemplet. 30 stk forskjellige.kr 1,00013.08.2022 18:28:00
O
Britiske kolonier
B03082022ID104486F1SIWLSVAHQZVC.JPGSpesial konvolutt fra OL 1988, Montserrat kr 1,00013.08.2022 18:26:00
O
Asia - Stemplet
B03082022ID104486F1KPBXMBPUNFRY.JPGIndia i stemplet. 30 stk forskjellige merker. kr 1,00013.08.2022 18:24:00
O
Kina - Stemplet
B03082022ID104486F1VYYEPEAIOHYR.JPGKina i stemplet - ustemplet, 30 stk forskjellige.kr 7,00213.08.2022 18:20:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082022ID104486F1IBYKFEODVNBD.JPGNorge bedre stemplede merker. 6 stk forskjellige.kr 1,00113.08.2022 18:16:00
O
USA
B03082022ID104486F1UDZNISKCOKDP.JPGUSA FDC fra 1972 med Michel 1073kr 1,00013.08.2022 18:14:00
O
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B03082022ID104486F1CXWVERTAOBPG.JPGFærøyene i postfrisk Afa 47 - 52kr 1,00113.08.2022 18:12:00
O
Norge FDC 1990-1999
B03082022ID104486F1GCJPJTLEOQQH.JPGNorge FDC fra 1994 med SK 1208 - 09.kr 1,00113.08.2022 18:10:00

Forrige   1  2    Neste