123 477
41 682
262 318
661 748

Berlingo01 kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22112020ID104483F1XDJNZQRDWFOY.jpgR2 - RETURMERKE * ( 3 )  Hotkr 257,001013.12.2020 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B19112020ID104483F1CWERWSBZDRGL.jpgFACIT 273 BC - FACITVERDI 2200 KR ! ( 2 )  Hotkr 127,00613.12.2020 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
B19112020ID104483F1EXDKTFNYYCSE.jpgFACIT 183, 193-195 ** FACITVERDI 1500 KR ( 1 ) kr 13,00213.12.2020 23:00:00

1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1CHNSCDYYBKQJ.jpgNK 1208-1209 ( 48 ) Nyekr 1,00013.12.2020 22:35:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1AUGACRSHFTKC.jpgNK 1356 BB ( 47 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:30:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1MMVFOBCYYBSP.jpgNK 1331 BB ( 46 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:25:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1CGALLLUBVZGT.jpgNK 1289 - 1294 ( 45 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:20:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1NXVFIHRFZNNF.jpgNK 1362-1365 ( 44 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:15:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1ETDYHXHUEHOH.jpgNK 1332 BB ( 43 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:10:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1QLVNMQDGAHVO.jpgNK 1225 BB ( 42 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:05:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1SJIKBFRUPTPP.jpgNK 1257 BB ( 41 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1QWZTUMINNTIH.jpgNK 1303 BB ( 40 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:55:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1FEOWUJBGRDQF.jpgNK 1358 BB ( 39 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:50:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1VITDPNUIKDIY.jpgBILDER FRA HVERDAGEN -SMÅ ARK STEMPLET 1:E DAG( 38 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:45:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112020ID104483F1JMXVXDJNBNFA.jpgNK 1258 BB ( 37 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:40:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1XCIYVPEKQYGF.jpgL-13 LÖSEN ( 36)  Nyekr 1,00013.12.2020 21:35:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1QHTSGGRLSABW.jpgL-18 LÖSEN ( 35 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:30:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1MOHSKDDGDRME.jpgL-16 LÖSEN ( 34 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:25:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1HKKTDRLEOMQB.jpgFACIT 382 BB ( 33 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:20:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1SWKALKTMRYSC.jpgFACIT 354 BB ( 32 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:15:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1INGMFPWCCHNS.jpgFACIT 266 B ( 31 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:10:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1LYHCEJUUNGMB.jpgFACIT 228 ( 30 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:05:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1WXVKKJQUBVYN.jpgFACIT 149 A, FACIT 150, FACIT 151 A ( 29 ) Nyekr 1,00013.12.2020 21:00:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1MYCNKFLGEJVU.jpgFACIT 359 - B-BLOCK ( 28 )  Nyekr 1,00013.12.2020 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1BQYVOIJRFEXY.jpgTJ 18-19 ( 27 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:55:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1ULGDHIAVJTTQ.jpgFACIT 212 - 213 ( 26 ) Nyekr 1,00013.12.2020 22:50:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B29112020ID104483F1RRYTFFOQMSVQ.jpgFACIT 198 ( 25 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:45:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28112020ID104483F1PIVTHUCGFBRS.jpgNK 643** - ARKRESTER 10 STYKKEN ( 24 )  Nyekr 1,00113.12.2020 22:40:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28112020ID104483F1WORJBPGYSORW.jpgBL 8 ** ( 23 )  Nyekr 1,00113.12.2020 22:35:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28112020ID104483F1ZCPFURBRHSRN.jpgBL 11 ** ( 22 )  Nyekr 1,00113.12.2020 22:30:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B28112020ID104483F1UWTDTNMFYVVK.jpgMANGE FRIMERKER NR 2 ( 21 ) Nyekr 1,00013.12.2020 22:25:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B28112020ID104483F1FMKWHOOLTTZE.jpgMANGE FRIMERKER NR 1 ( 20 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:20:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B28112020ID104483F1ODJGRADXUKDZ.jpgFIN SAMLING JULEMERKER ( 19 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:15:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B28112020ID104483F1KRMPLDTYVUDE.jpgFDC -GRIEG - HARSTAD 15.6-43 ( 18 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:10:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B28112020ID104483F1EPYJMFVYAOCO.jpgFDC -LANDSHJELPEN 1943 - OSLO 10.11-43 ( 17 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:05:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B28112020ID104483F1VHVSGJBGWFQK.jpgFDC - RIKARD NORDRAAK - OSLO 12.6-42 ( 16 )  Nyekr 1,00013.12.2020 22:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B28112020ID104483F1GUFZLRGFGIRC.jpgFDC - SANDNES 3.1-55 ( 15 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:55:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1QILWWWGOCYCA.jpgNK 1386 - 1390 ( 14 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:50:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1RXNYRMPAYNSX.jpgNK 1393 BB ( 13 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:45:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1JVTLVGNQWHXA.jpgNK 1391 BB ( 12 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:40:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1GXKYUNBDOXUS.jpgNK 1392 BB ( 11 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:35:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1ISWTQNJWZSKI.jpgNK 1396 - 1398 ( 10 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:30:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1WQJPLXQLWFSA.jpgNK 1403 - 1404 ( 9 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:25:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1KSHKGFAAILEJ.jpgNK 1401 - 1402 ( 8 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:20:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1NXELFCBWBHMM.jpgNK 1382 - 1385 ( 7 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:15:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1TQLFYOJTSGOK.jpgNK 1394 - 1395 ( 6 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:10:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1KGDPSOPEEWRX.jpgNK 1408 - 1409 ( 5 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:05:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B28112020ID104483F1BSKQUSVIYAAV.jpgNK 1406 - 1407 ( 4 )  Nyekr 1,00013.12.2020 21:00:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B27112020ID104483F1XNQBIWFPCNRL.jpgFDC -JULFÖNSTER - STOCKHOLM 2006-11-09 ( 300)kr 1,00006.12.2020 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B27112020ID104483F1RCIULJFMVFXO.jpgFDC -NORDISK MYTOLOGI - SKOGENS MYSTISKA VÄSEN ( 299 )kr 1,00106.12.2020 22:55:00

Forrige   1  2  3  4  5  6    Neste