131 028
46 530
260 374
673 619

Pro-shop

YmerX
Stort utvalg av frimerker og postkort

S
Katongkort & Overrekningskort
B11012021ID103360F1UMEISZBUNICP.jpgKartongkort/julekort m eksotisk motiv....fortrykk 1895!kr 40,00001.05.2021 23:12:29
S
Katongkort & Overrekningskort
B11012021ID103360F1QHQAJWVYGLSV.jpgKartongkort (Kria.Lith.Anstalt) st. Kristiania 1906kr 30,00001.05.2021 23:12:29
S
Katongkort & Overrekningskort
B03112020ID103360F1TLNMSIUEJQKW.jpgKartongkort m.skimotiv (u.utgivardata) kr 50,00002.05.2021 15:35:17
S
Katongkort & Overrekningskort
B03112020ID103360F1UPLNGIKJNWOS.jpgKartongkort Vilh.Peters (Kria.Lith.AktieAB) datert 1901kr 40,00002.05.2021 15:35:17
S
Katongkort & Overrekningskort
B07112018ID103360F1SYTITWFTJPVN.jpgKartongkort bunadsmotiv (J C)kr 50,00005.05.2021 19:53:54
S
Katongkort & Overrekningskort
B07112018ID103360F1UIBIZNKUFCHP.jpgKartongkort bunadsmotiv (Eneret J F) datert 1904kr 40,00005.05.2021 19:53:54
S
Katongkort & Overrekningskort
B20102018ID103360F1EEWYOEFBOYXW.jpgKartongkort m bunadsmotiv (N W Damm as.) datert 1893kr 60,00001.05.2021 15:50:22
S
Katongkort & Overrekningskort
B05102018ID103360F1DHEYZNKSJPSJ.jpgKartongkort Vilh.Peters?: Lyngenfjorden (u.utgivardata)kr 30,00030.04.2021 22:21:14
S
Katongkort & Overrekningskort
B21032018ID103360F1TGYQVGJLSJEC.jpgKartongkort m bunadsmotiv (Eneb.J F serie 14) st. 1907kr 30,00030.04.2021 22:20:51
S
Katongkort & Overrekningskort
B01022018ID103360F1GZDYLWDFESWG.jpgEkte Kartongkort signert Agnes Thorsen (H.Abel, Chria.)kr 30,00007.05.2021 00:05:22
S
Katongkort & Overrekningskort
B26062017ID103360F1LEHLWXFONJQY.jpgKartongkort Ludv.Skramstad: Fra Hardanger (JF u nr.)kr 30,00001.05.2021 22:20:38
S
Katongkort & Overrekningskort
B01032017ID103360F1TLOJDDJMKOSX.jpgKartongkort med bunadsmotivkr 30,00006.05.2021 06:50:16
S
Katongkort & Overrekningskort
B24022017ID103360F1TFBLBXMKPEDT.jpgKartongkort, bunadsmotiv (Eneb. JF) st. Biri 1905kr 50,00030.04.2021 21:05:58
S
Katongkort & Overrekningskort
B07112016ID103360F1VGGWWCXOTXGJ.jpgKartongkort sign.Heyderdahl (Eneret JF)kr 40,00004.05.2021 18:52:37