130 419
48 610
259 128
669 860

Pro-shop

YmerX
Stort utvalg av frimerker og postkort

S
Øvrige Norske kunstnerkort
B09052021ID103360F1RZYUVCKTIPET.jpgJulekort (Norsk Arbeide 465) Nyekr 20,00019.05.2021 13:50:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B09052021ID103360F1ENLGXNWXZBIP.jpgJulekort ('fra Telemark')(J F kunstforlag) datert 1899 Nyekr 30,00019.05.2021 13:47:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B09052021ID103360F1ZXQNLXBJDOEY.jpgJulekort Gunvor Holm (Oppi 581/4) Nyekr 25,00019.05.2021 10:08:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1XQDEIZSOMLTT.jpgJulekort Elbjørg Moum (u. postkortbakside)kr 20,00016.05.2021 20:17:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1JPJCNKIFJOYH.jpgJulekort Elbjørg Moum (Mittet s N 2779)ckr 20,00016.05.2021 20:16:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1PFNPCIVWSHGX.jpgJulekort Elbjørg Moum (Mittet s N 2779)bkr 20,00016.05.2021 20:15:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1BWOHNROHRYVN.jpgJulekort Elbjørg Moum (Mittet s N 2779)kr 20,00116.05.2021 20:13:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1UDGGWYUIOJLE.jpgJulekort Elbjørg Moum (Mittet s N 2781) bkr 20,00016.05.2021 20:11:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1BTYUTLVRUOCL.jpgJulekort Elbjørg Moum (Mittet s N 2781) kr 20,00016.05.2021 20:09:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B06052021ID103360F1LYMXIUQRMILO.jpgJulekort Gunvor Holm (Mittet s N 2737)kr 20,00016.05.2021 20:07:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052021ID103360F1OIFMLEJJHPHT.jpgJulekort Stein Davidsen (for Norsk Speiderpikeforbund)kr 25,00015.05.2021 08:05:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052021ID103360F1DIBRBVUKBOSO.jpgJulekort Einar Skancke (Saga Kf. 2031750)kr 25,00015.05.2021 08:02:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052021ID103360F1ACNSJPRNKJRT.jpgOtto Sinding: Fruktblomstring? (Eneret J F Eftf)kr 25,00015.05.2021 07:59:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052021ID103360F1AMDLQKGNCGKO.jpgJulekort Helmersberg -NAHP-(P&F A.10 JWE) st.1944kr 20,00115.05.2021 07:54:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1CHMYXVZGBAIA.jpgJulekort sign.'Kirsti' (Ark-trykk as Spes.kort S-35)kr 25,00111.05.2021 18:45:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1BCHCDQOTVRBV.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (i)kr 25,00011.05.2021 07:58:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1AFTCWFNDFCDN.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (H)kr 25,00011.05.2021 07:57:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1ZTRNWERHOOIE.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (G)kr 25,00111.05.2021 07:57:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1PDAGTROKEYMI.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (F)kr 25,00011.05.2021 07:55:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1NRIOCUWKETPR.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (E)kr 25,00011.05.2021 07:53:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1BHFXYBPAEJWJ.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (D)kr 25,00011.05.2021 07:53:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1FCWPZZPKSLGL.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (C)kr 25,00011.05.2021 07:52:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1XYAZHTNYATDS.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (B)kr 25,00011.05.2021 07:50:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1NXCUSTFSKTMD.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignert (A)kr 25,00011.05.2021 07:46:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1NNKMTIRXVBTW.jpgJulekort 'mini' (u.utgivardata) usignertkr 25,00111.05.2021 07:44:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1PLZOCTZCDWEB.jpgJulekort 'mini' (Oppi 7287/21) foldekort usignertkr 25,00011.05.2021 07:43:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1CXXTKZWPTJPH.jpgJulekort 'mini' (Oppi 7278/2) foldekort m 'vindu'kr 25,00011.05.2021 07:40:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1FLMMXKUJGVIO.jpgJulekort 'mini' Frang? (Oppi 477/1) st.1939kr 30,00111.05.2021 07:37:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B01052021ID103360F1LCUCMMFFNHGJ.jpgJulekort 'mini' J Elboe (Damm J Elboe 79) foldekortkr 30,00011.05.2021 07:14:00
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28042021ID103360F1LOWHWLQYZWJT.jpgPåskekort Edvarda Lie (Oppi 2127/55)kr 30,00018.05.2021 21:35:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28042021ID103360F1TPPMZYRYLCFF.jpgPåskekort Edvarda Lie (Oppi 2127/54)kr 30,00018.05.2021 21:35:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28042021ID103360F1NLWEHEYTLFRH.jpgJulekort Helmersberg (NAPH) (P&F s.nr.20 BBB) st. 1943kr 20,00018.05.2021 17:35:19
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B28042021ID103360F1UWPAUDIWLYWG.jpgJulekort Kjell Kristoffersen (P&F s.nr.1 BBB) st. 1943kr 25,00018.05.2021 17:35:18
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B27042021ID103360F1QBCUYJNLFKMP.jpgJulekort Brantenberg (Oppi 7252/20) st. Hamar 1966kr 30,00017.05.2021 13:50:20
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B26042021ID103360F1QUNISDEQETOS.jpgJulekort Erik Eriksen (KK 2555)st.Rygge Flystasjon 1993kr 20,00016.05.2021 21:20:19
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B26042021ID103360F1CTYDAGXHPFCT.jpgJulekort Ivo Caprino (Børrehaug&Co s nr.C/59-19)st.1961kr 25,00016.05.2021 11:35:32
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B26042021ID103360F1AWWNISFCIYDV.jpgJulekort Chr.Kittelsen (Oppi 7262/19) st. 1962kr 25,00016.05.2021 11:35:32
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B23042021ID103360F1KJLPTGYUBXUB.jpgJulekort Thorsrud (Børrehaug&Remen T 1532) kr 20,00013.05.2021 19:20:21
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B22042021ID103360F1AVZEKKEEAVLW.jpgNorsk rosemaling (Mittet F-128/018 B) ..ukjent kunstnarkr 25,00012.05.2021 12:05:19
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B22042021ID103360F1DDJLNEPTSIFY.jpgNyttårskort G.Schumann (Børehaug&Remen 5519)kr 20,00012.05.2021 08:35:19
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B22042021ID103360F1WWWKYYCWRLQE.jpgNyttårskort G.Schumann (Børehaug&Remen 5523)kr 20,00012.05.2021 08:35:19
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1UZDBBMZLBFYO.jpgG.Wentzel: 'Fra Vågå' (LHL 1988 nr.41)kr 20,00111.05.2021 08:51:23
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1RPPSSLFQUQKV.jpgG.Wentzel: 'Skirenn' (utsnitt) (LHL 1988 nr.36)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1XIARFAOHUELW.jpgAxel Ender: 'Julen' (utsnitt) LHL 1990 nr.48kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1BHEDYHBBYNWZ.jpgHedvig Wright Østern: Vannlinje (LHL nr.38/97)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1ABULMLNUBXQY.jpgHedvig Wright Østern: Sommerkort 1993 (LHL nr.26)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1XKIUKMURHWWR.jpgHedvig Wright Østern: Geranium (LHL sommer 1998)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1TNCNPBPRBHUW.jpgHedvig Wright Østern: Syrin (LHL 1989 nr.9)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1YSECGFCJOYXX.jpgDagny Tande Lid: Tiriltunge (for Norges Røde Kors)kr 20,00011.05.2021 08:50:17
S
Øvrige Norske kunstnerkort
B21042021ID103360F1XDDPLDUWCCGT.jpgDagny Tande Lid: Blåklokke (for Norges Røde Kors)kr 20,00011.05.2021 08:36:12