103 237
65 823
161 640
520 113

kategorier:

S
Norge FDC 2000-2009
B13082022ID102877F1FUNCESRDRKIS.JPGFDC 2005 BL28 A4 ark signert S.Morken & E.Fingerkr 49,00121.08.2022 20:02:00
S
Norge FDC 1970-1979
B13082022ID102877F1CENWDNCOLNMO.JPGFDC 1971 NK677-679 TJØME Eventyr Ikr 9,00021.08.2022 20:00:00
S
Norge FDC etter 2009
B13082022ID102877F1BUYNLXCFPELE.JPGFDC 2022 NK2077 Posthorn på kort (kun 3)kr 99,00021.08.2022 19:59:00
S
Norge FDC 1990-1999
B13082022ID102877F1EDDTJYFVOKFC.JPGFDC 1999 NK1370 MOLDE vignet Moldekr 19,00021.08.2022 19:58:00
S
Norge FDC 1990-1999
B12082022ID102877F1ISEHFNICFNRG.JPGFDC 1998 NK1346-1347 vignet Norsk Filatelistforbundkr 49,00021.08.2022 19:56:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1MAWELEQPZXFR.JPGFDC 1982 NK908-909 Signert/nummerert Tønsberg FKkr 19,00021.08.2022 19:54:00
S
Norge FDC etter 2009
B12082022ID102877F1YRKUSSUSDENM.JPGFDC 2022 NK2073-2076 Majorstuen vignet MPkr 99,00021.08.2022 19:53:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1EVSVZWFOFFPP.JPGFDC 1980 ATM2 Frama vignet Posthornkr 9,00021.08.2022 19:51:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1TVFUSTIYXJCD.JPGFDC 1985 NK976 GLOMFJORD på kortkr 49,00021.08.2022 19:50:00
S
Norge FDC før 1970
B12082022ID102877F1MNRYKCIALQSU.JPGFDC 1962 NK509-510 Skogsadmin vignet NKSkr 9,00121.08.2022 19:47:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1QMMIZMQQXDOP.JPGFDC 2002 NK1480 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:46:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1SIXJBWWTHDMD.JPGFDC 2002 NK1479 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:45:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1SUYWOCYJSVIT.JPGFDC 2002 NK1478 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:44:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1QOXUZCCQWIRE.JPGFDC 2002 NK1477 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:43:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1WSWVGEGCWFMQ.JPGFDC 2002 NK1476 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:42:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1HKHJMCQHWNIH.JPGFDC 2002 NK1475 HALDEN vignet Fredrikstenkr 49,00021.08.2022 19:41:00
S
Norge FDC 1970-1979
B12082022ID102877F1FQLCWCTIPYML.JPGFDC 1978 NK823-830 NIDARØ Trondheimkr 19,00021.08.2022 19:39:00
S
Norge FDC 1970-1979
B12082022ID102877F1ZPSCMQEZEOUH.JPGFDC 1978 NK823-830 Norwex 80 på kort Svalbardkr 51,00221.08.2022 19:38:00
S
Norge FDC 2000-2009
B12082022ID102877F1DUHRQGCBMHVM.JPGFDC 2000 NK1395 EXPO Hannover på kortkr 9,00021.08.2022 19:36:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1VCYCKFMYIQUN.JPGFDC 1982 NK920-921 HORTEN vignet HFKkr 49,00021.08.2022 19:34:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1RKSOFVOVIXFS.JPGFDC 1981 NK892 M/F Storegut MÆL på kortkr 5,00021.08.2022 19:33:00
S
Norge FDC før 1970
B12082022ID102877F1DMDRGSZISFWV.JPGFDC 1960 NK483-484 SKIEN vignet NKSkr 49,00121.08.2022 19:32:00
S
Norge FDC før 1970
B12082022ID102877F1DGSFQJFGFZYM.JPGFDC 1963 NK532-535 Frihet fra Sult vignet FRI-MEkr 5,00021.08.2022 19:31:00
S
Norge FDC før 1970
B12082022ID102877F1HGENTVMIKLNX.JPGFDC 1963 NK532-535 Frihet fra Sultkr 5,00021.08.2022 19:30:00
S
Norge FDC 1980-1989
B12082022ID102877F1BMXOPMVIYSTB.JPGFDC 1986 NK1002-1005 TJØME vignet VFKkr 49,00121.08.2022 19:28:00
S
Norge FDC 1970-1979
B12082022ID102877F1UAVKISEMGRIZ.JPGFDC 1977 NK801-802 TØNSBERG vignet NFFkr 9,00021.08.2022 19:26:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B10082022ID102877F1ZOXDDEFDEPTD.JPGPostfrisk ** 4-Blokk NK1831 Posthorn 2012kr 99,00021.08.2022 18:30:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B10082022ID102877F1SWLCUSCYDFKS.JPGPostfrisk ** 1803-1804 Julemerker 2011 2 typerkr 79,00021.08.2022 18:30:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B10082022ID102877F1RBUGMDHCKJVR.JPGPostfrisk ** NK1745-1746 Personjubileer 2010 2 typerkr 49,00121.08.2022 18:30:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10082022ID102877F1NELOXOWMRHCC.JPGPostfrisk ** 6-Blokk NK413 Posthorn 1952kr 5,00021.08.2022 18:30:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10082022ID102877F1QCXKSKPPMDVD.JPGPostfrisk ** 4-Blokk NK410 Haakon 1951kr 5,00021.08.2022 18:30:00
S
Aust-Agder prakt & lux
B10082022ID102877F1HYVVXJDANGOP.JPGPent Stemplet 2-Blokk NK385 STAUBØ 04.07.1950kr 5,00024.08.2022 18:30:00
S
Akershus prakt & lux
B10082022ID102877F1WKUYDRDUQQEM.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1202 VALSTAD 17.03.1994kr 9,00024.08.2022 18:30:00
S
Akershus prakt & lux
B10082022ID102877F1LDPEZTBVEXPE.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1145 OPPEGÅRD 11.09.93kr 5,00024.08.2022 18:30:00
S
Akershus prakt & lux
B10082022ID102877F1YGAFXWUDPTLM.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1090 OPPEGÅRD 15.10.93kr 9,00024.08.2022 18:30:00
S
Rogaland prakt & lux
B10082022ID102877F1XTEXOPMKSLOP.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1040 HAUGESUND 25.06.88kr 9,00024.08.2022 18:30:00
S
Troms prakt & lux
B10082022ID102877F1MGNJOTVXNCLQ.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1038-39 Birtavarre 05.05.89kr 9,00024.08.2022 18:30:00
S
Oslo prakt & lux
B10082022ID102877F1NDQQOCXPQICX.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK873 Majorstua 31.09.1988kr 5,00024.08.2022 18:30:00
S
Troms prakt & lux
B10082022ID102877F1NDXDFVORGWBV.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK1070 BARDUFOSS 30.10.89kr 19,00024.08.2022 18:30:00
S
Hordaland prakt & lux
B10082022ID102877F1LNAYKFQKNVAM.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK391 BERGEN 5 VII 1952kr 29,00024.08.2022 18:30:00
S
Vestfold prakt & lux
B10082022ID102877F1YTCKHCOZQQXW.JPGFDC LUX Stemplet BL12 BORGHEIM PPP 4/90kr 19,00124.08.2022 18:30:00
S
Vestfold prakt & lux
B10082022ID102877F1QFDDIGCDGXYE.JPGFD LUX Stemplet NK1093-94 BORGHEIM PPP 5/90kr 19,00124.08.2022 18:30:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B05082022ID102877F1EITCQJHXRITQ.JPGPostfrisk ** NK1675-78 Skiforbund 100 år 2008 2 typerkr 119,00121.08.2022 18:18:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B05082022ID102877F1LIGFXPIKCKML.JPGPostfrisk ** NK1700-1703 Norsk Kunst I 2008 2 typerkr 119,00121.08.2022 18:17:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B05082022ID102877F1IVIFEHCRSDMF.JPGPostfrisk ** NK1660-63 Marin Liv i Norge 2007 2 typerkr 119,00021.08.2022 18:16:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1QTXDFUSFRQVK.JPGPostfrisk ** NK1811-14 Personjubileer 2012 2 typerkr 119,00021.08.2022 18:15:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1TKBTILWVUGYB.JPGPostfrisk ** NK1729-32 Populærmusikk 2009 2 typerkr 119,00121.08.2022 18:14:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1LGZRJZIXCTJC.JPGPostfrisk ** NK1755-58 Populærmusikk 2010 2 typerkr 119,00021.08.2022 18:13:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1NSCPDGZVOPZV.JPGPostfrisk ** NK1824-27 Populærmusikk 2012 2 typerkr 119,00021.08.2022 18:12:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1VVKKETRENWWA.JPGPostfrisk ** NK1794-97 Populærmusikk 2011 2 typerkr 119,00021.08.2022 18:11:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7    Neste