132 210
78 053
238 693
767 789

S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1TMMMESJDSBSG.JPGPostfrisk ** PSB 1/2005 NK1555-56 Erik Werenskioldkr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1WQHCGELWFESH.JPGPostfrisk ** PSB 2/2005 NK1557 Valentins Dag VIIkr 4,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1AFVVOBXWWCDO.JPGPostfrisk PSB 4/2005 NK1560-61 Personjubileerkr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1TFYVMVYJOWMJ.JPGPostfrisk ** PSB 3/2005 NK1558-59 Kirkens Bymisjonkr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YQPKLSXTWLEF.JPGPostfrisk ** PSB 5/2005 NK1562-63 Norge om 100 årkr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1JXHRORJLNNZP.JPGPostfrisk ** PSB 6/2005 NK1564-1565 Posthornkr 5,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1EHYKGJBEBSCD.JPGPostfrisk PSB 7/2005 NK1566-68 Ferie og Fritidkr 59,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ISRTIIQFLXCD.JPGPostfrisk PSB 9/2005 NK1571-75 Hundreårets øyeblikkkr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YWGIGUIOFFSV.JPGPostfrisk ** PSB 11/2005 NK1579-80 Marint Livkr 22,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DRVMWLRRHRTF.JPGPostfrisk ** PSB 12/2005 NK1581-82 Norske Fyrtårnkr 40,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1IQGJCLCPGKAO.JPGPostfrisk ** PSB 13/2005 NK1583-84 Europa XXVIIIkr 12,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ADIOBDMVCLJX.JPGPostfrisk ** PSB 14/2005 NK1585-86 Telegrafverketkr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1BKLMOQPMEBAT.JPGPostfrisk ** PSB 15/2005 NK1587-88 Geologist foreningkr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YNMXKMBHOQRI.JPGPostfrisk ** PSB 16/2005 NKBL28 Norske Frimerker 150 årkr 25,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1MRSHGEDMHIGS.JPGPostfrisk ** PSB 17/2005 NK1591-92 Norske Kongehuskr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1NLSGHGNOHRBT.JPGPostfrisk ** PSB 18/2005 NK1593-94 Julefrimerkerkr 45,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1SLBNXDKMFCQS.JPGPostfrisk ** PSS 10/2016 NK1944-45 Norske Fyrtårnkr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1QRCSYVVGKXME.JPGPostfrisk ** PSS 7/2015 NK1910-1913 Norske Fyrtårnkr 89,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1VWMXLHPPOROT.JPGPostfrisk ** PSS 1/2013 NK1835-36 Norsk Motekr 20,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1RQDGTLUXQHDT.JPGPostfrisk ** PSS 9/2013 NK1858-59 Språkåretkr 25,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ORYTCYBBWSIQ.JPGPostfrisk ** PSS 13/2012 NK1831 Posthorn 2012kr 30,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1KHXUMJBKUBBJ.JPGPostfrisk ** PSS 10/2013 NK1860-63 Norske Bandkr 49,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1IHVEUBYTETXZ.JPGPostfrisk ** PSS 8/2013 NK1856-57 Camilla Collettkr 35,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1LVBNSHGBIERQ.JPGPostfrisk ** PSS 1/2011 NK1778 Idrettsforbund 150 årkr 19,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DEAACNJAGUOJ.JPGPostfrisk ** PSS 3/2011 NK1779-80 Ski VM i Oslokr 30,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1VHSTMTTQYBZW.JPGPostfrisk ** PSS 06/2017 NK1959-60 Norske Slottkr 35,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1JQDCQPEMEEAL.JPGPostfrisk ** PSS 07/2017 NK1961 Fredrikstad 450 årkr 19,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1PNUCLTBYOOFY.JPGPostfrisk ** PSS 09/2017 NK1964-65 Foregangsmennkr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1AYETFDPZEOWP.JPGPostfrisk ** PSS 08/2017 NK1962-63 Sykkel VM Bergenkr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DXGPLIOSGQRH.JPGPostfrisk ** PSS 05/2017 NK1958 Riksarkivet 200 årkr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1HYUZZJHWSEGG.JPGPostfrisk ** PSS 03/2017 NK1954-55 Kongeparet 80 årkr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1MVVYWJEPPMJL.JPGPostfrisk PSS 01/2017 NK1950-51 Jaktfalkerkr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DDJCLXYWSGNR.JPGPostfrisk ** PSS 02/2017 NK1952.1953 TRÅANTEkr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1OTMCODTGHPKG.JPGPostfrisk ** PSB 3/11 NK1779-80 Ski VM 2011kr 12,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1RZYYVIVUDTEK.JPGPostfrisk ** PSB 2/04 NK1542-45 Jernbane i Norge 150 årkr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1WMDMJQHFRRPO.JPGPostfrisk ** PSB 3/2012 NK1808-09 Kongeparet 75 årkr 15,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YLCHXGOIMWGT.JPGPostfrisk ** PSB 10/07 NK1652-53 Arkitektjubileerkr 20,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1CODQIPXSSPOJ.JPGPostfrisk ** PSB 7/07 NK1644 Porsgrunn 200 årkr 10,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1QRKCBEUMMEKC.JPGPostfrisk PSB 5/2013 NK1849-50 Postkjøretøykr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YXWCUKOVNVDW.JPGPostfrisk ** PSS 4/2016 NK1930-1931 Nordisk Matkulturkr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1XEBBSNVDFGHJ.JPGPostfrisk ** PSS 9/2016 NK1942-1943 Norges Bank 200 årkr 60,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1OYMBTJMTMPPF.JPGPostfrisk ** PSS 5/2015 NK1904-1907 Anders Beer Wilsekr 60,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1LJYKDUJOCYFG.JPGPostfrisk ** PSS 10/2015 NK1917-20 Fugler VIkr 55,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B22112022ID102877F1ORCYRIJXUMQT.JPGPostfrisk ** Personlig frimerker SVALBARDkr 45,00107.12.2022 18:15:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1SNQZPOKFQRSU.JPGPostfrisk ** NK1908-1909 Gammelt Leketøy 2015kr 20,00107.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1LGZRJZIXCTJC.JPGPostfrisk ** NK1755-58 Populærmusikk 2010 2 typerkr 119,00007.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1KDXVTCHPLMWO.JPGPostfrisk ** NK1910-1913 Norske Fyrtårn IV 2015kr 79,00007.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B04082022ID102877F1SKLMOOVUHPGC.JPGPostfrisk ** NK1821-22 Fyrtårn 2012 2 typerkr 59,00007.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B05072021ID102877F1UXMRYGKKOSOL.JPGPostfrisk ** NK1521-1522 Norsk Grafikk 2003kr 5,00007.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B31072022ID102877F1VFQESNSPHIFZ.JPGPostfrisk ** PPP 01/01 NK1401-1402 Roser i Norge 2001kr 9,00001.12.2022 18:21:38

Forrige   1  2    Neste