133 058
70 769
16 733
47 722

kategorier:

S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1NHUEBNBYJTWY.JPGFDC 1982 NK923 (FH58) Juleskikk
NY!
kr 99,00006.02.2022 20:12:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1HNKOHOMEKSUW.JPGFDC 1982 NK918-919 s Bjørnson/Undset HALDEN
NY!
kr 99,00006.02.2022 20:06:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1MSPLFALGFCPB.JPGFDC 1961 NK502-503 HAUGESUND vignet NKS
NY!
kr 19,00006.02.2022 20:04:00
S
Norge FDC 1990-1999
B22012022ID102877F1GAVMUCMDNEXI.JPGFDC 1996 NK1264-1266 Tønsberg Filatelistklubb
NY!
kr 49,00006.02.2022 20:02:00
S
Norge FDC 1990-1999
B22012022ID102877F1EESSKGLCAPYC.JPGFDC 1995 NK1231 Soknepresten i Halden signert
NY!
kr 99,00006.02.2022 20:00:00
S
Norge FDC etter 2009
B22012022ID102877F1YBIHOFYGRKFE.JPGFDC 2021 NK2060-2063 vignet Høyden MC Senter
NY!
kr 99,00006.02.2022 19:58:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1AGQSCBIMSPMS.JPGFDC 1986 NK998-1001 ROGALAND vignet N FDC S
NY!
kr 19,00006.02.2022 18:56:00
S
Norge FDC 1970-1979
B22012022ID102877F1XWRTSZYDDTZH.JPGFDC 1978 NK821-822 MONTEBELLO vignet DNR
NY!
kr 49,00006.02.2022 19:54:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1LCRWVEWJQMXG.JPGFDC 1983 NK935-936 Kommunikasjon vignet SYSTEM 12
NY!
kr 99,00006.02.2022 19:52:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1FYUGSVTOCSLV.JPGFDC 1969 NK636-638 Olav vignet NKS
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:50:00
S
Norge FDC 1970-1979
B22012022ID102877F1SYUYGFZXADVW.JPGFDC 1972 NK693-694 Ungdom & Fritid vignet B&B
NY!
kr 49,00006.02.2022 19:48:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1ONDDHIXPVEEP.JPGFDC 1983 NK933-934 Europa vignet Fleetwood
NY!
kr 99,00006.02.2022 19:46:00
S
Norge FDC 1990-1999
B22012022ID102877F1GZXCLYSAAGGS.JPGFDC 1995 NK1227 BARDU vignet Norsk Service
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:44:00
S
Norge FDC etter 2009
B22012022ID102877F1YQTJHDWFFKMS.JPGFDC 2019 NK1998 Oslo Miljøhovedstad vignet Posten
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:40:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1DKQYUVBYEUMZ.JPGFDC 1968 NK599-601 Turistmerker vignet NKS
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:38:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1DEDHOJGEIBOM.JPGFDC 1968 NK610-612 Bruksmerker vignet NKS
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:36:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1PJIGVYZIUVLY.JPGFDC 1968 NK604-605 Bruksmerker vignet NKS
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:34:00
S
Norge FDC før 1970
B22012022ID102877F1FKYCDYTRLSOI.JPGFDC 1967 NK595-598 Bruksmerker vignet NKS
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:32:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1EDDVFLTDSVWC.JPGFDC 1984 NK961 Parlamentarismen 100 år på kort
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:30:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1MFQDVFRTUSCI.JPGFDC 1984 NK958 Holberg 200 år på kort
NY!
kr 9,00006.02.2022 19:28:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1RPNGJDOJJCCC.JPGFDC 1984 NK959-960 Ukepresse på kort
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:26:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1KGEPHEBGUMIO.JPGFDC 1986 NK996-997 Norden VII på kort
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:22:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1VDTSBNVHFOMC.JPGFDC 1984 NK 944-946 Postarbeid på kort
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:18:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1MRPVSICMZFOY.JPGFDC 1986 NK992-993 Håndverker på kort
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:14:00
S
Norge FDC 1980-1989
B22012022ID102877F1JISEUCQGMOCQ.JPGFDC 1988 NK1034-35 Norsk Fauna på kort
NY!
kr 19,00006.02.2022 19:10:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22012022ID102877F1HFKIQKFAURMD.JPGHjørnestemplet NK407-409 OL 1951
NY!
kr 39,00013.02.2022 18:25:00
S
Hordaland prakt & lux
B22012022ID102877F1IGVPEUFGDIOX.JPGPent Stemplet NK372-373 BERGEN
NY!
kr 10,00013.02.2022 18:20:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22012022ID102877F1IOWCRFXMFYGD.JPGLesbare Stemplet NK359-369 Postjubileum 1947
NY!
kr 19,00013.02.2022 18:20:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22012022ID102877F1RCNQNBINJNGC.JPGPent Stemplet NK506-507 OSLO
NY!
kr 5,00013.02.2022 18:20:00
S
Akershus prakt & lux
B22012022ID102877F1XESRRXQROTZK.JPGLUX Stemplet 2-Blokk NK1201-02 OPPEGÅRD 1994
NY!
kr 10,00006.02.2022 18:20:00
S
Oslo prakt & lux
B22012022ID102877F1RKRRWUSKSUNS.JPGPent Stemplet NK551-552 OSLO 1964
NY!
kr 10,00013.02.2022 18:15:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22012022ID102877F1UTNSIRJLOXBQ.JPGPent Stemplet NK530-531 OSLO
NY!
kr 10,00013.02.2022 18:20:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B22012022ID102877F1ILKEUDOKZYUL.JPGPent Stemplet NK511-512 Oslo - Krisitansand
NY!
kr 10,00013.02.2022 18:20:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22012022ID102877F1BDYPXHMPPMLH.JPGPent Stemplet NK536-537 OSLO 1963/64
NY!
kr 10,00006.02.2022 18:20:00
S
Sør-Trøndelag prakt & lux
B22012022ID102877F1TJEMFURIHUHC.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK795 TRONDHEIM 7.2.1980
NY!
kr 5,00006.02.2022 18:15:00
S
Sør-Trøndelag prakt & lux
B22012022ID102877F1VYUDLMSKUCZN.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK856 TRONDHEIM 7.2.1980
NY!
kr 10,00006.02.2022 18:15:00
S
Sør-Trøndelag prakt & lux
B22012022ID102877F1NVIBYDEXUODG.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK854 TRONDHEIM 7.2.1980
NY!
kr 10,00006.02.2022 18:15:00
S
Sør-Trøndelag prakt & lux
B22012022ID102877F1CJFYOFCIPUJM.JPGLUX Stemplet 4-Blokk NK804 TRONDHEIM 7.2.1980
NY!
kr 10,00006.02.2022 18:15:00
S
Frimerke- og Automathefter
B18012022ID102877F1YLXEXBRDNFPP.JPGGjennomhullet NF99 Postfrisk ** FH110 Julefrimerkerkr 19,00030.01.2022 18:50:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B18012022ID102877F1HSEZWZOPZDAX.JPGGjennomhullet NF99 Postfrisk ** NK1376-77 4-Blokkkr 10,00030.01.2022 18:50:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B18012022ID102877F1ANXKNMRLTUDK.JPGGjennomhullet NF98 Postfrisk ** NK1346-47 4-Blokkkr 10,00030.01.2022 18:50:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B22082021ID102877F1OFXFQNRHWTEZ.JPGPostfrisk ** NK1475-1480 Noregs Fotballforbund 2002kr 24,00029.01.2022 18:13:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B30072021ID102877F1QEHKIRKIYSPY.JPGPostfrisk ** PPP 4-Blokk 10/02 NK1481-82 Europa kr 29,00030.01.2022 18:23:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B30072021ID102877F1QEMCKDCJSWXV.JPGPostfrisk ** PPP 4-Blokk 09/02 NK1475-80 Fotballforb.kr 89,00030.01.2022 18:22:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29072021ID102877F1ERVPDZHHIFTV.JPGPostfrisk ** 20-Blokk NK564-565 Røde Kors 100år 1975kr 69,00030.01.2022 18:22:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B13092021ID102877F1ECLIKUWHZBMQ.JPGPostfrisk ** NK1634-1636 ( BL32 ) Vinterrally 2007kr 39,00030.01.2022 18:11:00
S
Frimerke- og Automathefter
B22042019ID102877F1FTXFWFIIYWOS.JPGPostfrisk ** FH76 (NK1106-1107) Julepost 1990kr 16,00030.01.2022 18:19:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B30072021ID102877F1BRSEVONSKQIK.JPGPostfrisk ** PPP 4-Blokk 03/03 NK1492-96 Grafikk 2003kr 129,00030.01.2022 18:19:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B14052020ID102877F1CVFPRPQQZQWE.JPGPostfrisk ** NK322-324 Krigsforlis 1944kr 5,00030.01.2022 18:11:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B22082021ID102877F1LQJUHCDHTEUY.JPGPostfrisk ** NK1348-1349 Norsk Oppfinnsomhet 1999kr 5,00030.01.2022 18:11:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste