100 346
Auksjoner n
56 868
250 454
642 003

Pro-shop

Follo Frimerkehandel
Stort utvalg av frimerker

S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1DWQWFAQXJHYX.JPG90% rabatt: Belgia 1987 Kongelige opera (Postfrisk) Kjp n Nyekr 2,00012.08.2021 16:24:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1KLUUKTGNIRON.JPG90% rabatt: Belgia 1987 Frimerkets dag (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:22:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1SIQVKDFQRNNF.JPG90% rabatt: Belgia 1987 Europalia 87 (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:21:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1GHGSWKCYBKVK.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Jubileer (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:18:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1MPHKGCTMSVDW.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Kong Baudouin (Postfrisk) Kjp n Nyekr 28,00012.08.2021 16:16:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1WXRYFEKVSIZC.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Kongelige akademi (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:14:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1UHEYALQBMFXR.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Frimerkets dag (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:12:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1MZZRHHADRIND.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Kong Baudouin (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:10:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1FOWILRLEOOKS.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Int. fredsr (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:08:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1JGKWICUGZJQF.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Frimerker fa Congo (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 16:06:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1NFHBMVCXIGDA.JPG90% rabatt: Belgia 1986 Vpenlve (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 12:52:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1DRDYPZBPICKD.JPG90% rabatt: Belgia 1986 "Genter Altar" (Postfrisk) Kjp n Nyekr 9,00012.08.2021 12:51:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1JQHJQANRWZQF.JPG90% rabatt: Belgia 1985 Kongelig slvbryllup(Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 12:49:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1HLCFPABOXAJT.JPG90% rabatt: Belgia 1985 Ernest Claes 100 r (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 12:47:00
S
Belgia postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1COCAIDVTHWOQ.JPG90% rabatt: Belgia 1985 Lokomotiv (Postfrisk) Kjp n Nyekr 5,00012.08.2021 12:45:00
S
Fly & luftfart postfrisk & ustemplet
B05082021ID100931F1YMOUKQTNQWIA.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1965 Fly (Postfrisk) Kjp n Nyekr 1,00012.08.2021 11:46:00
S
B05082021ID100931F1HKDIKDCFOCBD.JPG90% rabatt: Tyrkia 1996 Fly, helikopter etc (Postfrisk) Kjp n Nyekr 12,00012.08.2021 11:40:00
S
B05082021ID100931F1CXEMYGHVTIWV.JPG90% rabatt: Tyrkia 1983 Fly & lufthavn (Postfrisk) Kjp n Nyekr 3,00012.08.2021 11:37:00
S
B05082021ID100931F1DJVNQQWWIVTT.JPG90% rabatt: Tsjekkoslovakia 1960 Helikopter (Postfrisk) Kjp n Nyekr 3,00012.08.2021 11:34:00
S
B05082021ID100931F1ENMUCOKQGIQI.JPG90% rabatt: Tsjekkoslovakia 1960 Sportsfly (Postfrisk) Kjp n Nyekr 2,00012.08.2021 11:30:00
S
Russland postfrisk & ustemplet
B06092018ID100931F1NYNOZDSIEQPY.JPGRussland Vestarmeen 1919 rn (Ubrukt) Kjp nkr 15,00010.08.2021 10:15:12
S
B02082021ID100931F1KCXEXCPJVIFV.JPG90% rabatt: Tchad 1983 Luftballonger (Postfrisk) Kjp nkr 6,00009.08.2021 20:44:00
S
B02082021ID100931F1XVUCOWWPBAIB.JPG90% rabatt: Tchad 1977 Luftskip (Postfrisk) Kjp nkr 35,00009.08.2021 20:41:00
S
B02082021ID100931F1NNEVNJPEGJEZ.JPG90% rabatt: Tchad 1977 Luftskip (Postfrisk) Kjp nkr 35,00009.08.2021 20:39:00
S
B02082021ID100931F1SPXRXOSMWQUN.JPG90% rabatt: Tchad 1977 Luftskip (Postfrisk) Kjp nkr 24,00009.08.2021 20:37:00
S
B02082021ID100931F1GQCFDNCONHFK.JPG90% rabatt: Tchad 1963 Fly Broussard (Postfrisk) Kjp nkr 4,00009.08.2021 20:35:00
S
B02082021ID100931F1HXDNBFYIEUNU.JPG90% rabatt: Tanzania 1978 Flytyper (Postfrisk) Kjp nkr 5,00009.08.2021 20:31:00
S
B02082021ID100931F1ULJQDMKIBFCB.JPG90% rabatt: Sverige 1987 Fly Saab SF340 (Postfrisk) Kjp nkr 8,00009.08.2021 20:28:00
S
B02082021ID100931F1EBHNSFTOGUNU.JPG90% rabatt: Sverige 1984 Svenske flytyper (Postfrisk) Kjp nkr 5,00009.08.2021 20:25:00
S
B02082021ID100931F1EYFXYYTNPDSX.JPG90% rabatt: Sverige 1958 Helikopterpost (Postfrisk) Kjp nkr 5,00009.08.2021 20:23:00
S
B02082021ID100931F1AIFPUAGGTNOC.JPG90% rabatt: Sverige 1936 Fly - Bromma (Hengslet) Kjp nkr 8,00009.08.2021 20:19:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1YGAJAWYZUSCD.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Severdigheter (Stemplet) Kjp nkr 1,00007.08.2021 18:12:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1NBGTOZOOCUYC.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Byen Pazin (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 18:10:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1KCYCGDMULLWV.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 UNCTAD (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 18:08:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1MSNXXLMVDGXH.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Minnesmerker (Stemplet) Kjp nkr 2,00007.08.2021 18:06:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1KFQFKXHSPOXI.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Transport (Stemplet) Kjp nkr 1,00007.08.2021 18:04:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1EMVZPSWGIMXI.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Transport (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 18:01:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1EBLTUJUQKKVP.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Severdigheter (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 17:59:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1LAAMHBOCXENM.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Severdigheter (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 17:56:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1OQCGAVDKZWIC.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1983 Severdigheter (Postfrisk) Kjp nkr 2,00007.08.2021 17:31:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1GCNWILCNWRQB.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Severdigheter (Postfrisk) Kjp nkr 2,00007.08.2021 17:28:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1HVNVKGFLHUDD.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Severdigheter (Postfrisk) Kjp nkr 2,00007.08.2021 17:26:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1RDEQBDIYCNYT.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Reisebyrforbund (Stemplet) Kjp nkr 1,00007.08.2021 17:24:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1ZUKXZVLPXMJP.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Severdigheter (Postfrisk)kr 2,00107.08.2021 17:22:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1ZWYTTOCFKECY.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 Djura Jaksje (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 17:18:00
S
Jugoslavia
B31072021ID100931F1LYMXIUQRMILO.JPG90% rabatt: Jugoslavia 1982 VM i fotball (Brev) Kjp nkr 2,00007.08.2021 17:14:00
S
Jugoslavia
2015B100931F1QILDUJZRMIKQ.JPGJugoslavia 1983 Jordskjelvet i Sarajevo (Postfrisk) Kjp nkr 1,00007.08.2021 16:53:19
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B19032021ID100931F1LSZEKJRJHQFC.JPGNK 261-73 1941 V-merker med vannmerke (Postfrisk) Kjp nkr 155,00006.08.2021 16:12:34
S
Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28012021ID100931F1WEGSUYNDYJOG.JPG90% rabatt: Liechtenstein 1965 Grafiker (Postfrisk) Kjp nkr 2,00006.08.2021 15:40:44
S
B28012021ID100931F1HEPMBQCNOKLY.JPG90% rabatt: Liechtenstein 1963 Franz Josef (Postfrisk) Kjp nkr 7,00006.08.2021 15:40:44

Det er GRATIS opprette auksjoner p GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppndd salg.