134 049
72 997
21 037
58 660

kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Diverse
B25012022ID110597F1KGXRUKWVLESK.JPGFrimerker - Norske frimerker 1888 til ca.1945 - stemple
NY!
kr 229,00001.02.2022 13:40:00
S
Lot, samlinger & partier
B16012022ID106873F1JPKWPXPBZEQQ.JPG2 stk Kartotek med 890 poser  Minstepris ikke oppnåddkr 425,001430.01.2022 12:13:00
S
Årssett og minneblokker
B14012022ID103724F1DQFPQWIVPFBE.JPG4 årssett, postfriske merkerkr 38,00302.02.2022 18:38:00
S
Lot, samlinger & partier
B29122021ID103009F1NHVWJILKFSNJ.JPGSAFE DUAL M/LOMMER 1855-1983. I 2 BIND.(PENE ALBUM)kr 450,00430.01.2022 21:45:00

S
Diverse
B26012022ID3731F1JAWJGKVETHBI.JPGJernbane. Kongsvingerbanen B.
NY!
kr 25,00002.02.2022 21:45:00
S
Lot, samlinger & partier
B26012022ID66369F1IHUKOZIFSOXP.jpgNORGE 007 LOT. Her får du POSTFRISK/STEMPLET MINIARK OG Kjøp nå
NY!
kr 10,00002.02.2022 21:55:00
S
Lot, samlinger & partier
B26012022ID66369F1CPBCNGHCLYXX.jpgNORGE 008 LOT. Her får du POSTFRISK/STEMPLET MINIARK OG
NY!
kr 10,00002.02.2022 21:15:00
S
Årssett og minneblokker
B26012022ID62315F1XCLELYMHNSNJ.JPGÅrsett 1976-1999 komplett. HK=8775. Pålydene kr 2736,8
NY!
kr 1 500,00023.02.2022 09:25:00
S
Årssett og minneblokker
B26012022ID62315F1IGUJSNSXNDGP.JPGPostverkets hefteårsett 1995-99 komplett. SK=1875
NY!
kr 500,00023.02.2022 09:24:00
S
Årssett og minneblokker
B26012022ID62315F1ZEFYVRUWYTKW.JPGPostverkets årsett 2000-2004 komplett. HK=3745
NY!
kr 1 000,00023.02.2022 09:22:00
S
Årssett og minneblokker
B26012022ID62315F1UDIRKUVIVNCX.JPGPostverkets hefteårsett 2000-2004 komplett. SK=2150
NY!
kr 600,00023.02.2022 09:20:00
S
Frimerkelitteratur
B26012022ID62315F1TBDKQRPCWSPY.JPGHåndbok over Norges Frimerker 1855-1955, del II
NY!
kr 300,00023.02.2022 08:58:00
S
Frimerkelitteratur
B26012022ID62315F1ZFWGQCGSXKTQ.JPG4 skilling 1855 - Håndbok Norge nr 1 m/nytrykk!
NY!
kr 200,00023.02.2022 08:57:00
S
Lot, samlinger & partier
B25012022ID61724F1JJTUQCHMCRTJ.JPGPostens OL-samling 1994
NY!
kr 25,00008.02.2022 22:16:00
S
Lot, samlinger & partier
B25012022ID61724F1GPMETYNVQVUT.JPGHandlerlager Norge i innstikkbok: 40 sider ( A4)
NY!
kr 150,00008.02.2022 22:11:00
B
Merkater
B25012022ID330F1BQBPHFTMVEXA.JPG10ø Tønsberg og omegns Automobil-kompani uten lim.
NY!
kr 50,000
B
Merkater
B25012022ID330F1RLMOKUDZOIWW.JPGBELGISKE BØRN: Lot 7 postfrisk merkater. 5 øre med bret
NY!
kr 100,000
S
Miniatyrark
B30122021ID103226F1GQZUMXHRVJWQ.JPGLILLEHAMMER 1993 NORSKE OL-VINNERE V, STEMPLET LILLEHAMMER
NY!
kr 19,00001.02.2022 04:48:00
S
Miniatyrark
B08102021ID103226F1MTDVCGETKZZH.JPGLILLEHAMMER 1993 NORSKE OL-VINNERE V, STEMPLET LILLEHAMMERkr 19,00031.01.2022 12:52:00
S
Diverse
B24012022ID108886F1ENNWKVRDQOIZ.JPGNittedal-Hakadal minneark nr.3, sign SVERRE MORKENkr 10,00002.02.2022 20:21:00
S
Private Frimerkehefter
B24012022ID103353F1JNVZWYQHYHOI.JPGPrivat pers.frimerke FH Nordia 2014 III Postfrisk se sckr 10,00130.01.2022 20:08:00
S
Private Frimerkehefter
B24012022ID103353F1UGIOHQBVAQOT.JPGPrivat pers.frimerke FH Nordia 2014 II Postfrisk se scakr 10,00130.01.2022 20:05:00
S
Private Frimerkehefter
B24012022ID103353F1OZFLWBGCWNQQ.JPGPrivat pers.frimerke FH Nordia 2014 Postfrisk se scankr 10,00130.01.2022 19:58:00
S
Årssett og minneblokker
B24012022ID103353F1ALIMJSANMBBK.JPGÅrssett 1974 se scankr 10,00130.01.2022 18:56:00
S
Årssett og minneblokker
B23012022ID110737F1NTRQKAVQBGSM.JPGÅrssett 1971kr 100,00130.01.2022 21:42:00
S
Årssett og minneblokker
B23012022ID110737F1DQYYXDMWURKP.JPGÅrssett 1970kr 275,00330.01.2022 21:39:00
S
Årssett og minneblokker
B23012022ID110737F1HPABZAMWWIWY.JPGÅrssett 1969kr 450,00330.01.2022 21:22:00
S
Lykkebrev og oblater
B11112021ID105068F1WUKFQOGLWHWG.JPG18 ULIKE OBLATER.kr 1,00030.01.2022 16:42:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1NPULNDXJEGWS.JPGGledelig Jul 1986. - Norges Røde Kors. kr 1,00030.01.2022 15:18:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1CHTMOPQIQPHX.JPGGod Jul 1994. - Norges Røde Kors. kr 1,00030.01.2022 15:10:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1OHEXIDVQBJYA.JPGGod Jul 1982. - Norsk Folkehjelp. kr 1,00030.01.2022 15:07:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1ECHFMKSYMENN.JPGNissen spiser grøt. - Norges Røde Kors. kr 1,00130.01.2022 15:05:00
S
Julemerker
B23012022ID109463F1POJHKMBIKCHO.JPGSjømannskirken i Rotterdam - Julemerke. kr 3,00030.01.2022 15:02:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1NWCDXUOMTQVK.JPGSjømannskirken i Rotterdam. - Julemerke. kr 1,00130.01.2022 15:00:00
S
Diverse
B23012022ID109463F1OWWJCQABGVNN.JPGDen Norske Sjømannskirke i Antwerpen. kr 3,00030.01.2022 14:56:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1TODXRCYMCPLY.JPGNissen. - Norges Røde Kors. kr 1,00130.01.2022 14:53:00
O
Julemerker
B23012022ID109463F1WFVUZYQCBHQW.JPGGod Jul 1947.kr 1,00130.01.2022 14:51:00
S
Diverse
B22012022ID103451F1ISEHFNICFNRG.JPGDefektekr 30,00029.01.2022 21:00:00
O
Diverse
B22012022ID109463F1NTYXECLLRGAT.JPG100 år. Oslo Indremisjon. kr 5,00229.01.2022 13:06:00
S
Diverse
B22012022ID109463F1MTKHUTNSLJPF.JPGNorske Sjømænds understøttelsesfond. 10 øre. kr 10,00029.01.2022 13:00:00
O
Julemerker
B22012022ID109463F1HRPXGOWROVPY.JPGGod Jul 1981.kr 3,00229.01.2022 12:56:00
S
Lot, samlinger & partier
B22012022ID103451F1VRLVNSNHDJKM.JPGPosthornkr 30,00029.01.2022 12:22:00
S
Diverse
B22012022ID109463F1FPUPQBINMTTR.JPGDiakonissehusetkr 3,00129.01.2022 01:12:00
S
Julemerker
B21012022ID109463F1VTBLLSEPPMLF.JPGJulen 1952. Kronprinsesse Martha. (1952)kr 3,00128.01.2022 23:29:00
S
Miniatyrark
B21012022ID103033F1EDALNCHJQEWH.JPGBL 3.kr 3,00028.01.2022 19:50:00
O
Julemerker
B21012022ID109463F1IZKKJKTPEWQE.JPGJulen 1952.kr 1,00128.01.2022 22:02:00
S
Julemerker
B21012022ID109463F1UPJFVHGCVLGP.JPGJul 1945.kr 3,00128.01.2022 21:59:00
O
Julemerker
B21012022ID109463F1ZFCJQGDXVCKU.JPGJulen 1959.kr 5,00228.01.2022 21:55:00
O
Julemerker
B21012022ID109463F1NUSFPUBGRHSG.JPGAdvent 1966.kr 5,00328.01.2022 21:51:00
S
Årssett og minneblokker
B21012022ID105068F1YUVNQUYWMSYR.JPGTO SOUVERNIRBLOKKER.kr 8,00030.01.2022 21:34:00