131 637
77 668
236 968
762 449

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B12112022ID110054F1TAHTYKGTZUXL.JPGNK 191 Holberg ** Meget pent.kr 85,00111.12.2022 17:43:00

S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1TMMMESJDSBSG.JPGPostfrisk ** PSB 1/2005 NK1555-56 Erik Werenskiold
NY!
kr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1WQHCGELWFESH.JPGPostfrisk ** PSB 2/2005 NK1557 Valentins Dag VII
NY!
kr 4,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1AFVVOBXWWCDO.JPGPostfrisk PSB 4/2005 NK1560-61 Personjubileer
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1TFYVMVYJOWMJ.JPGPostfrisk ** PSB 3/2005 NK1558-59 Kirkens Bymisjon
NY!
kr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YQPKLSXTWLEF.JPGPostfrisk ** PSB 5/2005 NK1562-63 Norge om 100 år
NY!
kr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1JXHRORJLNNZP.JPGPostfrisk ** PSB 6/2005 NK1564-1565 Posthorn
NY!
kr 5,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1EHYKGJBEBSCD.JPGPostfrisk PSB 7/2005 NK1566-68 Ferie og Fritid
NY!
kr 59,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ISRTIIQFLXCD.JPGPostfrisk PSB 9/2005 NK1571-75 Hundreårets øyeblikk
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YWGIGUIOFFSV.JPGPostfrisk ** PSB 11/2005 NK1579-80 Marint Liv
NY!
kr 22,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DRVMWLRRHRTF.JPGPostfrisk ** PSB 12/2005 NK1581-82 Norske Fyrtårn
NY!
kr 40,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1IQGJCLCPGKAO.JPGPostfrisk ** PSB 13/2005 NK1583-84 Europa XXVIII
NY!
kr 12,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ADIOBDMVCLJX.JPGPostfrisk ** PSB 14/2005 NK1585-86 Telegrafverket
NY!
kr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1BKLMOQPMEBAT.JPGPostfrisk ** PSB 15/2005 NK1587-88 Geologist forening
NY!
kr 7,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YNMXKMBHOQRI.JPGPostfrisk ** PSB 16/2005 NKBL28 Norske Frimerker 150 år
NY!
kr 25,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1MRSHGEDMHIGS.JPGPostfrisk ** PSB 17/2005 NK1591-92 Norske Kongehus
NY!
kr 9,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1NLSGHGNOHRBT.JPGPostfrisk ** PSB 18/2005 NK1593-94 Julefrimerker
NY!
kr 45,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1SLBNXDKMFCQS.JPGPostfrisk ** PSS 10/2016 NK1944-45 Norske Fyrtårn
NY!
kr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1QRCSYVVGKXME.JPGPostfrisk ** PSS 7/2015 NK1910-1913 Norske Fyrtårn
NY!
kr 89,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1VWMXLHPPOROT.JPGPostfrisk ** PSS 1/2013 NK1835-36 Norsk Mote
NY!
kr 20,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1RQDGTLUXQHDT.JPGPostfrisk ** PSS 9/2013 NK1858-59 Språkåret
NY!
kr 25,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1ORYTCYBBWSIQ.JPGPostfrisk ** PSS 13/2012 NK1831 Posthorn 2012
NY!
kr 30,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1KHXUMJBKUBBJ.JPGPostfrisk ** PSS 10/2013 NK1860-63 Norske Band
NY!
kr 49,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1IHVEUBYTETXZ.JPGPostfrisk ** PSS 8/2013 NK1856-57 Camilla Collett
NY!
kr 35,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1LVBNSHGBIERQ.JPGPostfrisk ** PSS 1/2011 NK1778 Idrettsforbund 150 år
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DEAACNJAGUOJ.JPGPostfrisk ** PSS 3/2011 NK1779-80 Ski VM i Oslo
NY!
kr 30,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1VHSTMTTQYBZW.JPGPostfrisk ** PSS 06/2017 NK1959-60 Norske Slott
NY!
kr 35,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1JQDCQPEMEEAL.JPGPostfrisk ** PSS 07/2017 NK1961 Fredrikstad 450 år
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1PNUCLTBYOOFY.JPGPostfrisk ** PSS 09/2017 NK1964-65 Foregangsmenn
NY!
kr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1AYETFDPZEOWP.JPGPostfrisk ** PSS 08/2017 NK1962-63 Sykkel VM Bergen
NY!
kr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DXGPLIOSGQRH.JPGPostfrisk ** PSS 05/2017 NK1958 Riksarkivet 200 år
NY!
kr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1HYUZZJHWSEGG.JPGPostfrisk ** PSS 03/2017 NK1954-55 Kongeparet 80 år
NY!
kr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1MVVYWJEPPMJL.JPGPostfrisk PSS 01/2017 NK1950-51 Jaktfalker
NY!
kr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1DDJCLXYWSGNR.JPGPostfrisk ** PSS 02/2017 NK1952.1953 TRÅANTE
NY!
kr 29,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1OTMCODTGHPKG.JPGPostfrisk ** PSB 3/11 NK1779-80 Ski VM 2011
NY!
kr 12,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1RZYYVIVUDTEK.JPGPostfrisk ** PSB 2/04 NK1542-45 Jernbane i Norge 150 år
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1WMDMJQHFRRPO.JPGPostfrisk ** PSB 3/2012 NK1808-09 Kongeparet 75 år
NY!
kr 15,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YLCHXGOIMWGT.JPGPostfrisk ** PSB 10/07 NK1652-53 Arkitektjubileer
NY!
kr 20,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1CODQIPXSSPOJ.JPGPostfrisk ** PSB 7/07 NK1644 Porsgrunn 200 år
NY!
kr 10,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1QRKCBEUMMEKC.JPGPostfrisk PSB 5/2013 NK1849-50 Postkjøretøy
NY!
kr 19,00009.12.2022 18:10:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1YXWCUKOVNVDW.JPGPostfrisk ** PSS 4/2016 NK1930-1931 Nordisk Matkultur
NY!
kr 45,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1XEBBSNVDFGHJ.JPGPostfrisk ** PSS 9/2016 NK1942-1943 Norges Bank 200 år
NY!
kr 60,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1OYMBTJMTMPPF.JPGPostfrisk ** PSS 5/2015 NK1904-1907 Anders Beer Wilse
NY!
kr 60,00009.12.2022 18:00:00
S
Etter 1999 Nk 1382 -
B26112022ID102877F1LJYKDUJOCYFG.JPGPostfrisk ** PSS 10/2015 NK1917-20 Fugler VI
NY!
kr 55,00009.12.2022 18:00:00
O
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B26112022ID109463F1FWCHXYGTSJBJ.JPGNK - 338. Londonutgaven. (1945) **
NY!
kr 1,00003.12.2022 09:41:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B25112022ID104584F1PPDGQFHIBHQT.JPGNK149 MEGET LETTHENGSLET MERKE
NY!
kr 50,00005.12.2022 19:00:00
O
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B25112022ID66369F1WNBSSOPHKLHN.jpgNORGE 1995 KIRKE I 1000 ÅR PPP 5/95 NK 1230-1231 POSTFR
NY!
kr 1,00002.12.2022 21:14:00
S
Samlinger & lotter
B25112022ID104033F1FXVFJFXNDDTN.JPGLot Diverse Postfriske og Hengslede. Nederste m/hengsle
NY!
kr 10,00004.12.2022 20:00:00
S
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B12072022ID103009F1FKWTSWPKTHGF.JPGNK 300-01. POSTFRISK** (170,-)
NY!
kr 30,00011.12.2022 18:01:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B25112022ID104128F1IVDJCPYPEUFR.JPGNorge NK 350-53* - verdi 350 NOK
NY!
kr 10,00029.11.2022 22:25:00