125 034
Auksjoner nå
43 897
Fastprisvarer
261 890
Salg siste 12mnd
662 336
Bud siste 12mnd

 

TotenPhil kategorier:

 
 
 
Bud Ingen

Asia - Stemplet
B30092019ID106803F1YYPKSOSOWHER.JPGISRAEL: Tabil frimerkeutstilling 200 pr, 1957 stemplet kr 2,000

Nederland stemplet
B30092019ID106803F1KQTHRNBYIXKK.JPGNEDERLAND: Universitetsjubileum 1936 komplett stempletkr 14,000

Asia - Stemplet
B30092019ID106803F1DHGQLVGXADRS.JPGISRAEL: Vannmannen overtrykk 30 agorot 1962 stemplet kr 1,000

Østerrike stemplet
B30092019ID106803F1WIBHGHJDQQDP.JPGØSTERRIKE: EFTA 25 år 1985 stempletkr 1,500

Østerrike stemplet
B29092019ID106803F1RWWNIQLJLOIE.JPGØSTERRIKE: Speiderjubileum 1962 stemplet kr 1,500

BRD stemplet
B29092019ID106803F1VRQTXRYUCXJQ.JPGTyskland BRD: Speiderkongress 1985 stemplet kr 1,500

Belgia stemplet
B29092019ID106803F1JBLMLLZDVEDY.JPGBELGIA: Speiderbevegelsen 75 år 1982 stemplet kr 1,000

Åland stemplet
B30012019ID106803F1VRJEBJSCMVKC.JPGÅLAND: Sjøspeiderleir 1998 stemplet kr 2,500

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1AIEXKLEYNTGR.JPGMALTA: Pikespeidere 1993 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1TGVJLEEEBXVY.JPGHELLAS: Speidere på en strand 1960 stemplet kr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1WQKJRYIBHJSK.JPGPORTUGAL: Kong Louis 25 r.1892 stemplet kr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1HSHEQWHFRLRC.JPGPORTUGAL: Vasco da Gama 5 r.1898 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1VYNPWLTEPGRQ.JPGPORTUGAL: Vasco da Gama 2½ r.1898 stempletkr 1,500

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1IEDJFXIRJCVD.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 65 r.1896 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1KNGHKJRNHWQC.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.rød 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1PSJWXTLJKUDD.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 25 r.grønn 1896 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1SQRSYYVXHMFQ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 10 r.1896 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1EKKQTWIYYYEJ.JPGPORTUGAL: Kong Carlos 2½ r.1896 stemplet kr 1,000

Luxembourg stemplet
B28092019ID106803F1RNWWGVYIVORZ.JPGLUXEMBOURG: Storhertug Adolf I 20 cent. 1893 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1GNSMVUBIGCCW.JPGGIBRALTAR: Dronning Victoria ½ p 1886 stempletkr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1MQYBFMOCCIVX.JPGGIBRALTAR: Kong Georg V 1 sh Vannmerke II 1912 stempletkr 16,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1TNEVVPJGWETZ.JPGBELGIA: Meteorologi 1973 stempletkr 1,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1QKBTDKPJUMUB.JPGBELGIA: Antwerpen Zoo, insekter 1971 komplett stemplet kr 6,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1SHZGZHWDYPMU.JPGBELGIA: Musikkfestspill 1971 komplett stemplet kr 3,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1PYXKPBUMHMIQ.JPGBELGIA: Turistattraksjoner 1979 komplett stemplet kr 3,000

Øvrige Vest Europa
B25092019ID106803F1NSBTDMLVJSZM.JPGMALTA: Seilskip og fly 1979 stemplet kr 1,500

Østerrike postfrisk & ustemplet
B20062017ID106803F1IGUNWHPQDVOH.JPGØSTERRIKE: Utstillingen Luposta Wien 1961 postfrisk kr 3,000

Italia stemplet
B24092019ID106803F1VZLBEVUKSKSF.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1986 stemplet kr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1DHIGCRMUMFAD.JPGHELLAS: Maleren Georg Jakovidis 1966 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1QVCIPWZDUKYR.JPGHELLAS: Maleren Nikiforos Lytras 1966 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1ZXPOHKPQIAVY.JPGHELLAS: Vouliagmeni, småbåthavn ved Athen 1969 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1GOSFNHHVBQLP.JPGHELLAS: Arkeologen Heinrich Schliemann, 1976 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1USRGVFWWIRRS.JPGHELLAS: Antigone og Kreon 1975 stemplet kr 0,500

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1NHRUIDOFHBWF.JPGHELLAS: Folkedrakt fra Levkimmi 1974 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1GFOJGNBWWHUQ.JPGHELLAS: Andreas Syngros 1973 stempletkr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1YJHNPZCLGBFG.JPGHELLAS: Menneskerettigheter 1978 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1BSLKWGDEOQRF.JPGHELLAS: Kart og antikke skip 1977 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B21092019ID106803F1NZLYLBFHCIXO.JPGHELLAS: Frihetskjemperen Emanuel Xantos, 2 stk 1947-50kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1NWAORZIWDPVQ.JPGITALIA: VM i volleyball 1978 komplett postfrisk kr 2,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1WHLGVYCOILBY.JPGITALIA: Maleren Vecellio 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1VURIFCGPNUEW.JPGITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QNLMLEQPCRXO.JPGITALIA: Komponisten Giardano 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1BDXWRGUAEHLW.JPGITALIA: Europamerker 1967 komplett postfrisk kr 1,500

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PKKQXYIDVECB.JPGITALIA: Komponisten Monteverdi 1967 postfrisk kr 1,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PBKPWLQXCQCP.JPGITALIA: Giro d’Italia på sykkel 1967 komplett postfriskkr 6,000

Island stemplet
B15092019ID106803F1YFITYSMNBKSB.JPGISLAND: Flagg (republikken 40 år) 1984 stemplet kr 6,000

Liechtenstein stemplet
B15092019ID106803F1AUHXJSPSVVBD.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrsteparet 1960 komplett stemplet kr 14,000

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1LLTFINLRMFWU.JPGLIECHTENSTEIN: Landbruksprodukter 1986 komplett postfr.kr 10,000

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1VTZRFRMAEHLU.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrst Franz Josef 80 år 1986 postfrisk kr 17,000

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1TFAPOJGFENDT.JPGLIECHTENSTEIN: Folklore 1986 komplett postfrisk kr 7,000

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter