132 277
43 374
265 794
677 786

Pro-shop

Keiko Engros
- Detaljforhandler av frimerker

Norge FDC 1980-1989
B21012021ID108104F1NUKWLRKCGGDH.jpgFDC Maxikort Nk 979. Vignett 7, Grad 4kr 50,0003 stk
Danmark: Brev/forsendelser
B03122020ID108104F1XTLFFERMNWNW.jpgFFC SAS Afa 355.Trans-Asian Express, København.-Singaporekr 25,00028.01.2021 20:03:00
Norge FDC 2000-2009
B31122020ID108104F1DHJTIMRJDGAW.jpgFDC 2000, Nk 1401-02, Signertkr 40,00028.01.2021 19:58:00
Norge FDC 1980-1989
B31122020ID108104F1SXYIOXQPDFEJ.jpgFDC 1981, Nk 890 Bandakkanalen. Vignett 10, Grad 3kr 25,00028.01.2021 19:56:00
Norge FDC 1980-1989
Norge FDC 1980-1989
B31122020ID108104F1AGSEQWJNZTDM.jpgFDC 1981, Nk 889-92, Bandakkanalen. Vignett 10, Grad 3kr 25,00028.01.2021 19:54:00
Norge FDC 1980-1989
B31122020ID108104F1NFCFIJGAJFEM.jpgFDC Maxikort 1981. Nk 895, Vignett 18 stmpl Porsgrunnkr 15,00028.01.2021 19:53:00
Norge FDC før 1970
B31122020ID108104F1WBXQYOHCIRLD.jpgFDC 1964, Nk 549-50. På nøytral cover, stemplet Ålgårdkr 25,00028.01.2021 19:50:00
Særstempler
B31122020ID108104F1INGLHJPYMBES.jpgNordens Dag 19.6.80. Signert av Sverre Morkenkr 25,00028.01.2021 19:48:00
Danmark: Helsaker
B31122020ID108104F1CSYLEGGBZBKB.jpgDANIA 68, Helsak med frimerkeutkast. Signertkr 25,00028.01.2021 19:44:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1NBIGACXSYEYV.jpgFDC 1997 (kort), Nk 1313. Vignett 10, Grad 3kr 25,00028.01.2021 18:27:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1NSCRJTPLOCZM.jpgFDC 1997 (kort), Nk 1313. Vignett 8, Grad 1kr 25,00028.01.2021 18:11:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1XPJCJIIAMJBP.jpgFDC 1997 (kort), Nk 1313. Vignett 29, Grad 5kr 50,00028.01.2021 18:10:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1VURFBIJWXCVF.jpgFDC 1997, Nk 1308-09. Signert av Finn Graffkr 50,00028.01.2021 18:07:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1TPYOGPPYNTMN.jpgFDC 1995, Nk 1238-45. Signert av K.Løkke.Skr 50,00028.01.2021 18:04:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1DRXWNBMOYQCY.jpgFDC 1997 (kort), Nk 1312. Vignett 9, Grad 3kr 25,00028.01.2021 17:56:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1LGSFSFRVMEKE.jpgFDC 1995 (kort), Nk 1227. Vignett 41, Grad 8kr 250,00028.01.2021 17:52:00
Norge FDC 1990-1999
B31122020ID108104F1CZKJQDXFSBRM.jpgFDC 1995 (kort), Nk 1228. Vignett 42, Grad 8kr 250,00028.01.2021 17:38:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1TWEUCLEBWZTL.jpgFDC Nk 1238-39. Vignett 8, Grad 1kr 15,00030.01.2021 14:40:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1XKLFBCPOYVFL.jpgFDC Nk 959-60 på Sertifikat-kortkr 28,00230.01.2021 14:25:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1IJHVUVWTWDZF.jpgFDC Nk 958 på Sertifikat-kortkr 28,00230.01.2021 14:20:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID108104F1ZGWEKNQDXXUZ.jpgFDC Nk 757-59, på pen Firmakonvoluttkr 28,00230.01.2021 14:15:00
Norge FDC 1970-1979
B18012021ID108104F1XWPBMYHNROAX.jpgFDC Nk 849. Vignett 7, Grad 4kr 40,00030.01.2021 14:30:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1JEDMJRFLYUFT.jpgFDC Nk 889-92. Vignett 26, Grad 5kr 75,00030.01.2021 13:45:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1PRNHRNDJJXSG.jpgFDC Nk 892. Vignett 9, Grad 3kr 25,00130.01.2021 13:40:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1YQQUPNYLINMI.jpgFDC Nk 891. Vignett 8, Grad 3kr 25,00030.01.2021 14:35:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1KPUDECIETPKL.jpgFDC Nk 889. Vignett 7, Grad 6kr 75,00030.01.2021 13:35:00
Diverse brev
B18012021ID108104F1QQOOCVPSYDCN.jpgNk 891 NFF 50 år 1981kr 15,00030.01.2021 13:30:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1JAYPTZMFGHSL.jpgFDC Nk 891. Vignett 12, Grad 3kr 25,00030.01.2021 13:15:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1LJVENLBRFFWD.jpgFDC Nk 889-92. Vignett 12, Grad 3kr 25,00030.01.2021 14:50:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1CTXKRLNVTGLJ.jpgFDC Nk 875-78. Vignett 8, Grad 4kr 40,00030.01.2021 14:10:00
Norge FDC 1980-1989
B18012021ID108104F1KKAADILNMRFZ.jpgFDC Nk 861-62 (type I). Vignett 12, Grad 5kr 75,00030.01.2021 13:55:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1PKGQGDTKITDO.jpgFDC Nk 1327-28. Vignett 4, Grad 1kr 15,00130.01.2021 13:50:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B18012021ID108104F1CUMLMKQMZCEJ.jpgNk 1380-81, Komplett hefte 31.12.1999 Kjelvenekr 100,00030.01.2021 13:25:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1XGOZFFQHBUJR.jpgFDC Nk 1380-81. Vignett 6, Grad 1kr 50,00030.01.2021 13:20:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1DDGXRBFHBXWO.jpgFDC Nk 1380-81. Vignett 99, Grad 5kr 105,00330.01.2021 13:10:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1FYHANUSHMFEK.jpgFDC Nk 1327-28. Vignett 3, Grad 1kr 26,00330.01.2021 13:05:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1VXEKGXMLIMXE.jpgFDC Nk 1260 og 1261. Vignett 3, Grad 5kr 75,00030.01.2021 14:55:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1OABEUVFZTXIV.jpgFDC Nk 1139-42 BL 16. Signert av Hallgeir Brendenkr 50,00030.01.2021 14:45:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1YXBDZDVTGBCB.jpgFDC Nk 1154-55. Vignett 33, Grad 6kr 105,00330.01.2021 14:05:00
Norge FDC 1990-1999
B18012021ID108104F1PXFBKPJIMUQG.jpgFDC Nk 1150-53, BL 17. Vignett 15, Grad 5kr 85,00230.01.2021 14:00:00

Åland postfrisk & ustemplet: 1984-1999
Åland Afa 127 Postfrisk. kr 99,0001 stk

Grønland: Postfrisk og ustemplet: 2000-09
B25102020ID108104F1GXLRDIKOKWMD.jpgGrønland ** Afa 437-38 samt 437E-438E komplett hefte 2004kr 90,000

Grønland: Postfrisk og ustemplet: 2010-
B14112020ID108104F1YWFLVZTG.jpgGrønland Afa 636 Postfrisk.kr 55,0001 stk

B14112020ID108104F1NBMLGTKN.jpgGrønland Afa 635 Postfrisk.kr 44,0001 stk

Norge FDC etter 2009
B07102020ID108104F1XOJKNIRTWFJW.jpgNk 2017, BL 52 FDC Miniark Posten. Dronning Maud 150år 2019kr 35,0002 stk

Norge FDC etter 2009
B07102020ID108104F1YCUVWDRRBWYK.jpgNk 2000, BL 51 FDC Miniark Posten. Nordia 2019kr 60,0001 stk

Norge FDC etter 2009
B07102020ID108104F1EJJBRQNDDMNQ.jpgNk 2011-14 FDC Posten. Sykkelhistorie 2019kr 60,0001 stk

Norge FDC etter 2009
Nk 2009-10 FDC Posten. Solberg 150 år 2019kr 50,0011 stk

Norge FDC etter 2009
B07102020ID108104F1SRUTOCSTKCNE.jpgNk 2008 FDC Posten. VM i Orientering 2019kr 35,0011 stk