132 277
43 374
265 794
677 786

Pro-shop

TotenPhil
Stort utvalg av frimerker

Nederland stemplet
B30092019ID106803F1KQTHRNBYIXKK.JPGNEDERLAND: Universitetsjubileum 1936 komplett stempletkr 14,000

Asia - Stemplet
B30092019ID106803F1DHGQLVGXADRS.JPGISRAEL: Vannmannen overtrykk 30 agorot 1962 stemplet kr 1,000

Østerrike stemplet
B30092019ID106803F1WIBHGHJDQQDP.JPGØSTERRIKE: EFTA 25 år 1985 stempletkr 1,500

Østerrike stemplet
B29092019ID106803F1RWWNIQLJLOIE.JPGØSTERRIKE: Speiderjubileum 1962 stemplet kr 1,500

BRD stemplet
B29092019ID106803F1VRQTXRYUCXJQ.JPGTyskland BRD: Speiderkongress 1985 stemplet kr 1,500

Belgia stemplet

Åland stemplet
B30012019ID106803F1VRJEBJSCMVKC.JPGÅLAND: Sjøspeiderleir 1998 stemplet kr 2,500

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1AIEXKLEYNTGR.JPGMALTA: Pikespeidere 1993 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B29092019ID106803F1TGVJLEEEBXVY.JPGHELLAS: Speidere på en strand 1960 stemplet kr 1,500

Luxembourg stemplet
B28092019ID106803F1RNWWGVYIVORZ.JPGLUXEMBOURG: Storhertug Adolf I 20 cent. 1893 stemplet kr 2,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1GNSMVUBIGCCW.JPGGIBRALTAR: Dronning Victoria ½ p 1886 stempletkr 6,000

Øvrige Vest Europa
B28092019ID106803F1MQYBFMOCCIVX.JPGGIBRALTAR: Kong Georg V 1 sh Vannmerke II 1912 stempletkr 16,000

Belgia stemplet
B27092019ID106803F1TNEVVPJGWETZ.JPGBELGIA: Meteorologi 1973 stempletkr 1,000

Belgia stemplet

Belgia stemplet

Belgia stemplet

Øvrige Vest Europa

Østerrike postfrisk & ustemplet

Italia stemplet

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Øvrige Vest Europa

Island stemplet
B15092019ID106803F1YFITYSMNBKSB.JPGISLAND: Flagg (republikken 40 år) 1984 stemplet kr 6,000

Liechtenstein stemplet
B15092019ID106803F1AUHXJSPSVVBD.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrsteparet 1960 komplett stemplet kr 14,000

Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B28032018ID106803F1LLTFINLRMFWU.JPGLIECHTENSTEIN: Landbruksprodukter 1986 komplett postfr.kr 10,000

B28032018ID106803F1VTZRFRMAEHLU.JPGLIECHTENSTEIN: Fyrst Franz Josef 80 år 1986 postfrisk kr 17,000

B28032018ID106803F1TFAPOJGFENDT.JPGLIECHTENSTEIN: Folklore 1986 komplett postfrisk kr 7,000

B28032018ID106803F1DTHUWURQMTVD.JPGLIECHTENSTEIN: Kronprinsparet 1984 komplett postfrisk kr 18,000

B28032018ID106803F1RUKDBAEWVGPO.JPGLIECHTENSTEIN: Sagnet Trisonas undergang 1984 kpl.postfkr 7,000

Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1EWLBDINVUYQK.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1978 komplett postfriskkr 3,000

Åland postfrisk & ustemplet
B12102018ID106803F1DJUMEUERCBTC.JPGÅLAND: Seiling for ungdom 2010 postfrisk kr 5,000

Sverige postfrisk & ustemplet
B24042019ID106803F1ORCZPOQBJSZT.JPGSVERIGE: Amerikabåten Gripsholm II 15 øre 1958 postfr.kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1BDDOTQMBXLST.JPGSPANIA: Ørn og aviser 5 centimos 1936 postfrisk kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1FYNYBOWQVNUO.JPGSPANIA: Fly over kongepalasset 25 c.1931 stemplet kr 1,500

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1SYUHKGIRKZEE.JPGSPANIA: Fly over kongepalasset 10 c.1931 stemplet kr 1,000

Øvrige Vest Europa
B07092019ID106803F1MGJHNPYSPLUM.JPGPORTUGAL: Sjøfareren Gil Eanes 1945 stemplet kr 1,000

Malta
B07092019ID106803F1GLFJHDCHFOJX.JPGMALTA: Neptunstatuen i Valletta 1947 stemplet kr 8,000

Malta
B07092019ID106803F1ANXGLMMOOVLT.JPGMALTA: Postage-overtrykk på 1½ p.Melita 1926 stempletkr 26,000

Malta
B07092019ID106803F1FKCLWCYIXFFC.JPGMALTA: Postage-overtrykk på 1 p.Melita 1926 stemplet kr 13,000

Malta
B07092019ID106803F1XEVBMBVICGQF.JPGMALTA: Two pence halfpenny på Melita 1925 stempletkr 16,000

Malta
B07092019ID106803F1HHCQWFFUDSFG.JPGMALTA: Melita-skikkelse 2½ p. 1926 stemplet kr 23,000

Malta
B07092019ID106803F1BHBTFEVKLBGF.JPGMALTA: Melita-skikkelse 2 p. 1922 stemplet kr 5,000

Liechtenstein stemplet
B07092019ID106803F1TYKMVUBGMJGM.JPGLIECHTENSTEIN: Tjenestemerke 30 rp 1950 stemplet kr 1,500