De ulykkeligste. Livsskildringer fra Oslo  Id: 853709

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger cards
Gjeldende bud kr 40,00     Startbud kr 40,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 29.12.2019 06:50:18   Sted
Slutter 28.01.2020 06:50:18   Område Østfold

En meget pen bok som omhandler flere triste skjebner blant de svakeste i Oslo. Ser ut til at historiene er fra tiden før WWI. Historiene er satt i pennen av Olafia Johannsdottir. Boken er utgitt på Norsk Litteraturselskap i 1947. Tror dette er 1. utgave. Det er ingen slitasje, bretter, rifter eller løse sider. Men omslaget mangler.

B19112015ID102944F1MNVBKHFFJIJY.JPG

B19112015ID102944F2FJEJPFVCJJFT.JPG

URL: https://www.gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=853709