Julekort Børrehaug 5/15 (Brukt) (1351)  Id: 694231

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Follo Frimerkehandel
Gjeldende bud kr 10,00     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 09.02.2021 22:21:42   Sted
Slutter 16.02.2021 22:21:42   Område Akershus

Julekort Børrehaug 5/15 (Brukt) (1351), stemplet.

Ekte postgått julekort, normal slitasje (hjørnebrett).

2015B100931F1VZRQMOQB.JPG

2015B100931F2OKUGMEDO.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=694231