Julekort Aune (Brukt) (1131)  Id: 683172

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Follo Frimerkehandel
Gjeldende bud kr 5,00     Startbud kr 5,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 10.02.2021 19:21:24   Sted
Slutter 17.02.2021 19:21:24   Område Akershus

Julekort Aune (Brukt) (1131), stemplet Bøler Oslo 17.12.74.

Ekte postgått julekort, normal slitasje.

2015B100931F1BLCWBYFW.JPG

2015B100931F2LXVMZZMB.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=683172