God Jul (B. & Remen serie H 224) - St. OSLO 2012.51  Id: 4165585

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 20,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 26.09.2022 22:33:43   Sted
Slutter 06.10.2022 19:29:00   Område Andre

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Oslo 20-12-1951.

Maskinstemplet OLYMPISKE VINTERLEKER OSLO, 14-25. FEBR. 1952.

Børrehaug & Remen serie H nr. 224.

B07032020ID93258F1XPGUKRSRFICV.JPG

B07032020ID93258F2IFGOUGQOGWEG.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=4165585