HJÄRTLIG GRATULATION 5stk BARNEKORT SVERIGE  Id: 4098074

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger SverreG
Gjeldende bud kr 10,00     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 15.08.2022 09:12:10   Sted
Slutter 22.08.2022 09:07:00   Område Andre

NUMMER 440.

SIGNERT MED EN "H".

SMÅFORMAT.

KANTSLITASJE OG KAKK PÅ HJØRNER.

PORTO 25,- I NORGE

HAR OGSÅ PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

B09022022ID105844F1PYHNTXZPXJYY.JPG

B09022022ID105844F2YKDHMUAJDMXL.JPG

B09022022ID105844F3BQDHRTWTCXGK.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=4098074