Sign.postkort - Davidsen ,Med potteplante -  Id: 4095570

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Samler72
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 12.08.2022 21:36:11   Sted
Slutter 19.08.2022 21:34:00   Område Andre

stemplet utydelig

LHL 1987 nr 34

B12082022ID104889F1JXHKHWIUSWZI.JPG

B12082022ID104889F2OWWLTPEOPSVM.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=4095570