God Jul (Mittet 7904) - St. KVITSØY 18-12-80  Id: 4094568

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 15,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 12.08.2022 09:45:11   Sted Moss 1534, NORWAY
Slutter 22.08.2022 19:18:00   Område Andre

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 4090 Kvitsøy 18-12-1980.

Mittet 7904.

B23052021ID93258F1BTGIIMUWZJKJ.JPG

B23052021ID93258F2YERGULSPJZQI.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=4094568