142. Litografi - Erik Formoe "Nofamo jubilerer"  Id: 3968748

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger Fretex Moss
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 400,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 16.05.2022 14:28:01   Sted
Slutter 20.05.2022 19:15:00   Område Andre

Litografi - Erik Formoe "Nofamo jubilerer".

Motiv størrelse 18x25cm og fullstørrelse: 35x39cm.

Signert Formoe- 98.

Opplag: 150.

Uten ramme og glass, ligger ubrukt i mappe og er klar til å ramme inn.

B16052022ID104898F1GEWXTFLMOTCW.JPG

B16052022ID104898F2NFCEMXQSFSMM.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3968748