Julekort sign.'Lorentz', dansk utgave, datert 1951  Id: 3578905

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger YmerX
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 20,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 19.01.2022 08:51:31   Sted
Slutter 29.01.2022 08:51:31   Område Andre

Småformatkort, uglansa, frimerke fjerna

B01102021ID103360F1DLLEMVUIJEEL.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3578905