AFA : 358. Islands universitetets 50�rs Jub. (1961)**  Id: 3453839

Detaljer
Auksjonstype B Butikkvare   Selger Roya
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 2,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 15.06.2021 04:46:53   Sted
Slutter   Område Andre

Island

Postfrisk

Se bilde

B15062021ID109463F1YVPNVTNBRDRV.JPG
1961
URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3453839