Måløy (Normann 01-N-30-012) - Postgått med NK 1428  Id: 3381288

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 260,00     Startbud kr 10,00
Antall 1   Ant Bud 11
Startet 24.04.2021 15:52:43   Sted Moss 1534, NORWAY
Slutter 05.05.2021 20:39:00   Område Andre

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått med NK 1428.

Normann 01-N-30-012.

B23122020ID93258F1NYPJPGKGKVXZ.JPG

B23122020ID93258F2IDJHIZQZTUUZ.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3381288