Falketind fra Uradalen (Prospekt No 498?) - Pg. 1931  Id: 3275775

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 25,00     Startbud kr 25,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 20.02.2021 10:30:35   Sted Moss 1534
Slutter 05.03.2021 18:12:00   Område Andre

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Trondheim 13-10-1931 og sendt til Tyskland.

Prospekt No. 498?.

B13102020ID93258F1AVAYKESEGRLG.JPG

B13102020ID93258F2RHMJTGXDSDKP.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3275775