Sogndal i Sogn (Normann) - St. SOGNDAL i SOGN 17 12.52  Id: 3243735

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 15,00     Startbud kr 15,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 01.02.2021 15:58:18   Sted
Slutter 12.02.2021 19:56:00   Område Østfold

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Sogndal i Sogn 17-12-1952.

Normann 12-7-7.

B06062018ID93258F1BHEJWTUEIWGP.JPG

B06062018ID93258F2PEONWFLNPGWP.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3243735