xxx Erling Nielsen Gratulerer Tøyvask Norsk Arbeide   Id: 3112329

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger KortogGodt
Gjeldende bud kr 30,00     Startbud kr 30,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 15.11.2020 22:15:00   Sted
Slutter 15.12.2020 22:15:00   Område Andre

Gratulerer. Pike vasker tøy med vaskebrett i balje.

Signert: Erling Nielsen

Utg: Norsk Arbeide , unummerert

Poststemplet: FREDRIKSTAD i 1951

Postgåtte hjørner, ellers i god stand

Delt bakside

Format: 9 x 14 cm

Erling Nielsen (f1897 Skien -d1954 Oslo ) norsk tegner.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

B15112020ID109455F1AKQYQVUNDAIZ.jpg

B15112020ID109455F2GUDPTITLDPSI.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3112329