xxx Thorsrud utg: Børrehaug & Remen Serie T Nr. 1533  Id: 3101582

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger KortogGodt
Gjeldende bud kr 30,00     Startbud kr 30,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 12.12.2020 22:20:29   Sted
Slutter 11.01.2021 22:20:29   Område Andre

God Jul.  Tegnet og signert av Thorsrud.. Alle kort fra utgiver med bokstaven T og serienummer på baksiden er laget av Thorsrud.

Jørgen Andreas Thorsrud (1910-1979) norsk illustratør, født i Moss bosatt i Oslo.

Utg: Børrehaug & Remen Serie T. Nr. 1533

i god stand

Poststemplet: TINDE i 1953

Delt bakside

Format: 9 x 14  cm

Alle mine objekter starter med xxx
Porto er 20 kr tilsammen uansett antall kort.Kort sendes i avstivet konvolutt.Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

B11112020ID109455F1MVYIPSQJRFJF.jpg

B11112020ID109455F2LEFVGBYQCHIO.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=3101582