Fra Raubergstulen mot Glittertind (Normann 01-G-4-403)  Id: 2999537

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 60,00     Startbud kr 6,00
Antall 1   Ant Bud 8
Startet 11.09.2020 19:15:44   Sted Moss 1534
Slutter 22.09.2020 19:54:00   Område Andre

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 2686 Lom 30-9-1999.

Normann 01-G-4-403.

B11092020ID93258F1CFIWIMPSRXFS.JPG

B11092020ID93258F2FHUJZXBKWSLY.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2999537