xxx Signert Aukrust-42. Utg: Mittet & Co Serie N 2736  Id: 2977611

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger KortogGodt
Gjeldende bud kr 180,00     Startbud kr 100,00
Antall 1   Ant Bud 4
Startet 28.08.2020 22:13:58   Sted
Slutter 28.09.2020 21:51:00   Område Andre

Til grds med hest og slede.Signert Aukrust-42
Utg: Mittet & Co Serie N 2736
 i god stand
Poststemplet GAUTESTAD i 1949

Format: 9 x 14 cm
Kjell Aukrust (f1920 Alvdal - d2002 Oslo) Aukrust var egentlig fargeblind derfor er de fleste av hans tegninger ofte i svart/hvit.

Du m gjerne kjpe flere kort for spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

B28082020ID109455F1DSQFILXKYHMS.jpg

B28082020ID109455F2CRHOJDLEQYBJ.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2977611