Usignert julekort. Aune R/GL (2)  Id: 2930084

Detaljer
Auksjonstype 1 kr Auksjon 1 kr   Selger smv3b
Gjeldende bud kr 1,00     Startbud kr 1,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 20.07.2020 08:00:00   Sted
Slutter 27.07.2020 16:00:00   Område Andre

Beskjeden slitasje

B19072020ID102898F1BUYWNESCOGCL.JPG

B19072020ID102898F2RWWNIQLJLOIE.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2930084