Usignert julekort. Aune 39/4  Id: 2929637

Detaljer
Auksjonstype 1 kr Auksjon 1 kr   Selger smv3b
Gjeldende bud kr 1,00     Startbud kr 1,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 19.07.2020 11:00:00   Sted
Slutter 26.07.2020 16:00:00   Område Andre

Beskjeden slitasje

B19072020ID102898F1NWXYBDCZRNNG.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2929637