Usignert kort fra Oppi 7254/6  Id: 2765969

Detaljer
Auksjonstype 1 kr Auksjon 1 kr   Selger smv3b
Gjeldende bud kr 1,00     Startbud kr 1,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 19.03.2020 08:00:00   Sted
Slutter 26.03.2020 15:00:00   Område Andre

Beskjeden slitasje-frimerke fjernet

B17032020ID102898F1DXMLCODULNQM.JPG

B17032020ID102898F2QTASVQYDDSEU.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2765969