Julekort - Otto Moe (J.H.K. A.S 2288/2) - Postgått  Id: 2704747

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 60,00     Startbud kr 25,00
Antall 1   Ant Bud 3
Startet 05.02.2020 20:19:06   Sted Moss 1534
Slutter 19.02.2020 19:15:00   Område Andre

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått - men frimerke fjernet.

J.H.K. A.S. 2288/2.

B20112019ID93258F1LRAJYFPLSKVJ.JPG

B20112019ID93258F2VDYSIYVCJODG.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2704747