Elverum (Normann 01-F-17-153) - St. ELVERUM 29 1 0?  Id: 2668195

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger DavidogGoliath
Gjeldende bud kr 32,00     Startbud kr 6,00
Antall 1   Ant Bud 6
Startet 15.01.2020 14:52:35   Sted Moss 1534
Slutter 30.01.2020 19:34:00   Område Andre

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Elverum 29-1-200?.

Normann 01-F-17-153.

B15012020ID93258F1RJBGMFVWTBMY.JPG

B15012020ID93258F2NMUOONAYOISW.JPG

URL: https://www.gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2668195