HØST: Hardt Mot Hardt - NY - FARGET VINYL  Id: 2491531

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger COMIX
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 500,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 03.10.2019 17:35:18   Sted SLATTUM 1480
Slutter 17.10.2019 17:35:18   Område Andre

LIMITERT-REPRESS HVIT VINYL

TITTEL: PÅ STERKE VINGER
UTGIVELSESÅR: 2012
PLATESELSKAP: PAN RECORDS
PRODUSERT: NORGE

Kvalitet Plate: NY
Cover:  NY
VEDLEGG:

Se bilder....

VINYLGRADERING

LB = Les beskrivelse
Coveret kan ha småslitasje
VG = VERY GOOD = noe slitt, men fullt spillbar knitter og knepp forekommer.
coveret har bretter, rift og annen slitasje.
GD = GOOD = Slitt plate, masse knitring, men IKKE HAKK!
Coveret er ikke pent og kan ha skriblerier og mangler.

Bruker også +/-

B05092019ID104667F1PTGGVCMGSXUB.JPG

B05092019ID104667F2WGWCWGDFMWYI.JPG

URL: https://www.gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2491531