USA SENSURBREV 1.4.1940 TIL DANMARK USA + TYSK SENSUR  Id: 2387729

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger SverreG
Gjeldende bud kr 20,00     Startbud kr 20,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 18.06.2019 15:41:39   Sted
Slutter 02.07.2019 15:41:39   Område Hordaland

KANTSLITASJE.

MANGLER LITT AV KONVOLUTTEN NEDE TIL VENSTRE.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG S SENDER JEG SAMLET.

All forsendelse skjer p kjpers ansvar. Gi beskjed dersom du nsker kjp sendt som rek brev eller sporbar sending. REKOMMANDERTE SENDINGER KOSTER 40% AV POSTENS SATSER.

B04062019ID105844F1DPMKPGSKLFQK.JPG

B04062019ID105844F2UTLGXJSEDISW.JPG

B04062019ID105844F3MLCBHCJXORIU.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2387729