Nissen grer skjegget.  Id: 2349562

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger kortoggodt66
Gjeldende bud kr 20,00     Startbud kr 20,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 03.01.2021 20:52:07   Sted
Slutter 10.01.2021 20:52:07   Område Oppland

Norsk Arbeid nr.3/12En del slitasje. Postgått,men frimerke mangler.

B17122017ID102901F1YMTQNIWOFFQN.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2349562